Achilles Belkovics Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1400
Nylig form
W
W
L
3
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
4.8/10 | |
09:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.9/10 | |
12:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.4/10 |
Om Achilles Belkovics – Tennisprognoser & Statistikk
Achilles Belkovics Vår AI-algoritme har analysert 3 kamper med Achilles Belkovics og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (56) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 66.8% | 64.3% | 64.8% |
| 1. serve vunnet | 71% | 73.1% | 66.1% |
| 2. serve vunnet | 52.4% | 52.1% | 49.5% |
| Ess / kamp | 3.2 | 4 | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.4 | 1.6 | 1.9 |
| Breakballer reddet | 25% | 50.8% | 52% |
| Breakballer konvertert | 47.1% | 30.6% | 32% |
| Returpoeng vunnet | 46.6% | 39.4% | 41.1% |
| Servehold % | 74.2% | 68.7% | 62.6% |
| Totalt poeng vunnet | 59% | 53.5% | 51% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (22) | Grus (26) |
|---|---|---|
| Første serve % | 65.1% | 64.3% |
| 1. serve vunnet | 69.4% | 63.5% |
| 2. serve vunnet | 52.8% | 46.6% |
| Ess / kamp | 3.9 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 | 2.2 |
| Breakballer reddet | 48.4% | 52.9% |
| Breakballer konvertert | 30.8% | 32.4% |
| Returpoeng vunnet | 39.3% | 42.1% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (56)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.8% |
| 1. serve vunnet | 66.1% |
| 2. serve vunnet | 49.5% |
| Ess / kamp | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 |
| Breakballer reddet | 52% |
| Breakballer konvertert | 32% |
| Returpoeng vunnet | 41.1% |
| Servehold % | 62.6% |
| Totalt poeng vunnet | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.3% |
| 1. serve vunnet | 73.1% |
| 2. serve vunnet | 52.1% |
| Ess / kamp | 4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.6 |
| Breakballer reddet | 50.8% |
| Breakballer konvertert | 30.6% |
| Returpoeng vunnet | 39.4% |
| Servehold % | 68.7% |
| Totalt poeng vunnet | 53.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.8% |
| 1. serve vunnet | 71% |
| 2. serve vunnet | 52.4% |
| Ess / kamp | 3.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.4 |
| Breakballer reddet | 25% |
| Breakballer konvertert | 47.1% |
| Returpoeng vunnet | 46.6% |
| Servehold % | 74.2% |
| Totalt poeng vunnet | 59% |
Statistikk by Surface
Hard (22)
Grus (26)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.1% |
| 1. serve vunnet | 69.4% |
| 2. serve vunnet | 52.8% |
| Ess / kamp | 3.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
| Breakballer reddet | 48.4% |
| Breakballer konvertert | 30.8% |
| Returpoeng vunnet | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.3% |
| 1. serve vunnet | 63.5% |
| 2. serve vunnet | 46.6% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 52.9% |
| Breakballer konvertert | 32.4% |
| Returpoeng vunnet | 42.1% |