Alejandro Turriziani Alvarez Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#824
Alder22
Høyde6'3"
Vekt176 lb
HåndHøyre
Nylig form
W
W
L
W
L
11
Analyserte kamper
72.7%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:09 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.6/10 | |
13:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 666 |
2 |
8.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
6.4/10 | |
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.5/10 | |
10:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:28 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 166 |
O20.5 |
6.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.3/10 | |
12:10 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 464 |
1 |
6.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
7.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Alejandro Turriziani Alvarez – Tennisprognoser & Statistikk
Alejandro Turriziani Alvarez er en 22 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 824 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 11 kamper med Alejandro Turriziani Alvarez og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 72.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (40) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | - | 52.5% |
| 1. serve vunnet | - | - | 59.4% |
| 2. serve vunnet | - | - | 58.6% |
| Ess / kamp | 2.9 | 2.5 | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 | 2.7 | 2.2 |
| Breakballer reddet | - | - | 50% |
| Breakballer konvertert | - | - | 10% |
| Returpoeng vunnet | 40.9% | 40.9% | 40.1% |
| Servehold % | - | - | 1082% |
| Totalt poeng vunnet | 104% | 104% | 96% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (26) | Grus (14) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 52.5% |
| 1. serve vunnet | - | 59.4% |
| 2. serve vunnet | - | 58.6% |
| Ess / kamp | 2.4 | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 | 2.1 |
| Breakballer reddet | - | 50% |
| Breakballer konvertert | - | 10% |
| Returpoeng vunnet | 40.9% | 29.8% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (40)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 52.5% |
| 1. serve vunnet | 59.4% |
| 2. serve vunnet | 58.6% |
| Ess / kamp | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 10% |
| Returpoeng vunnet | 40.1% |
| Servehold % | 1082% |
| Totalt poeng vunnet | 96% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Returpoeng vunnet | 40.9% |
| Totalt poeng vunnet | 104% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 2.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Returpoeng vunnet | 40.9% |
| Totalt poeng vunnet | 104% |
Statistikk by Surface
Hard (26)
Grus (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 2.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Returpoeng vunnet | 40.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 52.5% |
| 1. serve vunnet | 59.4% |
| 2. serve vunnet | 58.6% |
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 10% |
| Returpoeng vunnet | 29.8% |