Aleksandar Mihailovic Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
W
L
2
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:13 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.6/10 | |
03:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Aleksandar Mihailovic – Tennisprognoser & Statistikk
Aleksandar Mihailovic Vår AI-algoritme har analysert 2 kamper med Aleksandar Mihailovic og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (38) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 58.7% | 61% | 61.3% |
| 1. serve vunnet | 54.6% | 60% | 59.7% |
| 2. serve vunnet | 42.7% | 42% | 44.2% |
| Ess / kamp | 0.8 | 1 | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 | 2.1 | 2.1 |
| Breakballer reddet | 47.1% | 50% | 49.6% |
| Breakballer konvertert | 27% | 27.6% | 29.5% |
| Returpoeng vunnet | 41.1% | 40.9% | 41.3% |
| Servehold % | 73.3% | 62.8% | 60.5% |
| Totalt poeng vunnet | 54.4% | 50.9% | 50% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (5) | Grus (33) |
|---|---|---|
| Første serve % | 57.1% | 62.2% |
| 1. serve vunnet | 58.6% | 59.9% |
| 2. serve vunnet | 38.9% | 45.5% |
| Ess / kamp | 1.8 | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 | 2.1 |
| Breakballer reddet | 43.5% | 51% |
| Breakballer konvertert | 36.7% | 28.1% |
| Returpoeng vunnet | 43.8% | 40.9% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (38)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.3% |
| 1. serve vunnet | 59.7% |
| 2. serve vunnet | 44.2% |
| Ess / kamp | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 49.6% |
| Breakballer konvertert | 29.5% |
| Returpoeng vunnet | 41.3% |
| Servehold % | 60.5% |
| Totalt poeng vunnet | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61% |
| 1. serve vunnet | 60% |
| 2. serve vunnet | 42% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 27.6% |
| Returpoeng vunnet | 40.9% |
| Servehold % | 62.8% |
| Totalt poeng vunnet | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.7% |
| 1. serve vunnet | 54.6% |
| 2. serve vunnet | 42.7% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 47.1% |
| Breakballer konvertert | 27% |
| Returpoeng vunnet | 41.1% |
| Servehold % | 73.3% |
| Totalt poeng vunnet | 54.4% |
Statistikk by Surface
Hard (5)
Grus (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.1% |
| 1. serve vunnet | 58.6% |
| 2. serve vunnet | 38.9% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Breakballer reddet | 43.5% |
| Breakballer konvertert | 36.7% |
| Returpoeng vunnet | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.2% |
| 1. serve vunnet | 59.9% |
| 2. serve vunnet | 45.5% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 51% |
| Breakballer konvertert | 28.1% |
| Returpoeng vunnet | 40.9% |