Alisa Oktiabreva Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#281
Nylig form
L
W
W
W
L
12
Analyserte kamper
58.3%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 632 |
O18.5 |
7.7/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8.1/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
5.2/10 | |
13:40 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
1.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
6.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.6/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 646 |
2 |
7/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
6.2/10 | |
11:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 562 |
1 |
8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
8.9/10 | |
13:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 622 |
1 |
1/10 |
Om Alisa Oktiabreva – Tennisprognoser & Statistikk
Alisa Oktiabreva Vår AI-algoritme har analysert 12 kamper med Alisa Oktiabreva og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 58.3%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (26) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 66.3% | 67.3% | 67.3% |
| 1. serve vunnet | 60.3% | 57.7% | 57.7% |
| 2. serve vunnet | 37% | 40.6% | 40.6% |
| Ess / kamp | 0.4 | 0.8 | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 | 6.4 | 6.6 |
| Breakballer reddet | 47.4% | 53.2% | 53.2% |
| Breakballer konvertert | 48.6% | 47.4% | 47.4% |
| Returpoeng vunnet | 49.8% | 49.3% | 49.3% |
| Servehold % | 52.7% | 64.9% | 73.6% |
| Totalt poeng vunnet | 51.1% | 50.7% | 50.7% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (4) | Grus (22) |
|---|---|---|
| Første serve % | 60.8% | 68% |
| 1. serve vunnet | 60% | 57.5% |
| 2. serve vunnet | 20.7% | 43% |
| Ess / kamp | 0.3 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 | 6.9 |
| Breakballer reddet | 38.5% | 55.2% |
| Breakballer konvertert | 33.3% | 49% |
| Returpoeng vunnet | 35.7% | 50.6% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (26)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.3% |
| 1. serve vunnet | 57.7% |
| 2. serve vunnet | 40.6% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.6 |
| Breakballer reddet | 53.2% |
| Breakballer konvertert | 47.4% |
| Returpoeng vunnet | 49.3% |
| Servehold % | 73.6% |
| Totalt poeng vunnet | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.3% |
| 1. serve vunnet | 57.7% |
| 2. serve vunnet | 40.6% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.4 |
| Breakballer reddet | 53.2% |
| Breakballer konvertert | 47.4% |
| Returpoeng vunnet | 49.3% |
| Servehold % | 64.9% |
| Totalt poeng vunnet | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.3% |
| 1. serve vunnet | 60.3% |
| 2. serve vunnet | 37% |
| Ess / kamp | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 |
| Breakballer reddet | 47.4% |
| Breakballer konvertert | 48.6% |
| Returpoeng vunnet | 49.8% |
| Servehold % | 52.7% |
| Totalt poeng vunnet | 51.1% |
Statistikk by Surface
Hard (4)
Grus (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.8% |
| 1. serve vunnet | 60% |
| 2. serve vunnet | 20.7% |
| Ess / kamp | 0.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 |
| Breakballer reddet | 38.5% |
| Breakballer konvertert | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 35.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68% |
| 1. serve vunnet | 57.5% |
| 2. serve vunnet | 43% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.9 |
| Breakballer reddet | 55.2% |
| Breakballer konvertert | 49% |
| Returpoeng vunnet | 50.6% |