Andrea Guerrieri Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Kommende |
| - |
|
|
? |
? |
|||
10:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.9/10 | |
13:00 Avbrutt |
| 0
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.3/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 363 |
1 |
2.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
15:15 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 | |
12:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
O19.5 |
2.7/10 | |
13:05 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
1.5/10 | |
11:20 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
5.1/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.9/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
O18.5 |
2.6/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
1.7/10 | |
11:10 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 626 |
2 |
1.8/10 | |
18:20 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
362 646 |
O19.5 |
5.1/10 | |
11:25 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.7/10 | |
13:25 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.1/10 |
Om Andrea Guerrieri – Tennisprognoser & Statistikk
Andrea Guerrieri er en 26 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 248 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 41 kamper med Andrea Guerrieri og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 70.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (71) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 59.9% | 62.9% | 64% |
| 1. serve vunnet | 66% | 66.1% | 65.4% |
| 2. serve vunnet | 43% | 45% | 45.1% |
| Ess / kamp | 1.9 | 1.7 | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.4 | 4.5 | 4 |
| Breakballer reddet | 67.6% | 65.1% | 64.7% |
| Breakballer konvertert | 37.5% | 33.9% | 31.4% |
| Returpoeng vunnet | 45.5% | 44.9% | 45.4% |
| Servehold % | 70.5% | 64.1% | 70.5% |
| Totalt poeng vunnet | 56.5% | 53.9% | 53.2% |
| Statistikk | Hard (19) | Grus (43) |
|---|---|---|
| Første serve % | 65.5% | 63.5% |
| 1. serve vunnet | 69.5% | 63.8% |
| 2. serve vunnet | 46.6% | 44.5% |
| Ess / kamp | 2 | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 | 4.5 |
| Breakballer reddet | 63.6% | 65% |
| Breakballer konvertert | 30.9% | 31.7% |
| Returpoeng vunnet | 41.9% | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64% |
| 1. serve vunnet | 65.4% |
| 2. serve vunnet | 45.1% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Breakballer reddet | 64.7% |
| Breakballer konvertert | 31.4% |
| Returpoeng vunnet | 45.4% |
| Servehold % | 70.5% |
| Totalt poeng vunnet | 53.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.9% |
| 1. serve vunnet | 66.1% |
| 2. serve vunnet | 45% |
| Ess / kamp | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.5 |
| Breakballer reddet | 65.1% |
| Breakballer konvertert | 33.9% |
| Returpoeng vunnet | 44.9% |
| Servehold % | 64.1% |
| Totalt poeng vunnet | 53.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 59.9% |
| 1. serve vunnet | 66% |
| 2. serve vunnet | 43% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.4 |
| Breakballer reddet | 67.6% |
| Breakballer konvertert | 37.5% |
| Returpoeng vunnet | 45.5% |
| Servehold % | 70.5% |
| Totalt poeng vunnet | 56.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.5% |
| 1. serve vunnet | 69.5% |
| 2. serve vunnet | 46.6% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 |
| Breakballer reddet | 63.6% |
| Breakballer konvertert | 30.9% |
| Returpoeng vunnet | 41.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.5% |
| 1. serve vunnet | 63.8% |
| 2. serve vunnet | 44.5% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.5 |
| Breakballer reddet | 65% |
| Breakballer konvertert | 31.7% |
| Returpoeng vunnet | 47.1% |