Andzhelina Kostova Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
1
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:35 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
10/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Andzhelina Kostova – Tennisprognoser & Statistikk
Andzhelina Kostova Vår AI-algoritme har analysert 1 kamper med Andzhelina Kostova og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (28) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 56.5% | 59.1% | 57.8% |
| 1. serve vunnet | 57.1% | 59.4% | 59.5% |
| 2. serve vunnet | 41.5% | 41.5% | 43% |
| Ess / kamp | 1.9 | 1.4 | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.8 | 4.7 | 5.5 |
| Breakballer reddet | 47.9% | 54.1% | 53.2% |
| Breakballer konvertert | 7.3% | 7.3% | 7.3% |
| Returpoeng vunnet | 34.8% | 34.8% | 34.8% |
| Servehold % | 57.5% | 55.3% | 54.7% |
| Totalt poeng vunnet | 35.6% | 20.2% | 14.7% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Grus (28) |
|---|---|
| Første serve % | 57.8% |
| 1. serve vunnet | 59.5% |
| 2. serve vunnet | 43% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.5 |
| Breakballer reddet | 53.2% |
| Breakballer konvertert | 7.3% |
| Returpoeng vunnet | 34.8% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (28)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.8% |
| 1. serve vunnet | 59.5% |
| 2. serve vunnet | 43% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.5 |
| Breakballer reddet | 53.2% |
| Breakballer konvertert | 7.3% |
| Returpoeng vunnet | 34.8% |
| Servehold % | 54.7% |
| Totalt poeng vunnet | 14.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 59.1% |
| 1. serve vunnet | 59.4% |
| 2. serve vunnet | 41.5% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.7 |
| Breakballer reddet | 54.1% |
| Breakballer konvertert | 7.3% |
| Returpoeng vunnet | 34.8% |
| Servehold % | 55.3% |
| Totalt poeng vunnet | 20.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56.5% |
| 1. serve vunnet | 57.1% |
| 2. serve vunnet | 41.5% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.8 |
| Breakballer reddet | 47.9% |
| Breakballer konvertert | 7.3% |
| Returpoeng vunnet | 34.8% |
| Servehold % | 57.5% |
| Totalt poeng vunnet | 35.6% |
Statistikk by Surface
Grus (28)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.8% |
| 1. serve vunnet | 59.5% |
| 2. serve vunnet | 43% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.5 |
| Breakballer reddet | 53.2% |
| Breakballer konvertert | 7.3% |
| Returpoeng vunnet | 34.8% |