Ani Amiraghyan Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#744
Alder32
Høyde5'6"
Nylig form
L
W
L
L
L
10
Analyserte kamper
70%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:09 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O18.5 |
8.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.9/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
3.5/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
6.3/10 | |
07:15 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
|
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U19.5 |
4.3/10 | |
07:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
622 266 |
2 |
1.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:45 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
7.1/10 | |
10:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.1/10 |
Om Ani Amiraghyan – Tennisprognoser & Statistikk
Ani Amiraghyan er en 32 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 10 kamper med Ani Amiraghyan og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 70%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (20) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 53.4% | 57.5% | 57.5% |
| 1. serve vunnet | 51.3% | 67.6% | 67.6% |
| 2. serve vunnet | 41.2% | 50.3% | 50.3% |
| Ess / kamp | 1.1 | 1.1 | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 | 2.3 | 2.3 |
| Breakballer reddet | 70.6% | 64.2% | 64.2% |
| Breakballer konvertert | 25% | 58.5% | 58.5% |
| Returpoeng vunnet | 45.2% | 50.3% | 50.3% |
| Servehold % | 261.6% | 134% | 134% |
| Totalt poeng vunnet | 81.4% | 67% | 67% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (5) | Grus (15) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 57.5% |
| 1. serve vunnet | - | 67.6% |
| 2. serve vunnet | - | 50.3% |
| Ess / kamp | 1.6 | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 | 2.1 |
| Breakballer reddet | - | 64.2% |
| Breakballer konvertert | - | 58.5% |
| Returpoeng vunnet | 47.7% | 52% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (20)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.5% |
| 1. serve vunnet | 67.6% |
| 2. serve vunnet | 50.3% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 64.2% |
| Breakballer konvertert | 58.5% |
| Returpoeng vunnet | 50.3% |
| Servehold % | 134% |
| Totalt poeng vunnet | 67% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.5% |
| 1. serve vunnet | 67.6% |
| 2. serve vunnet | 50.3% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 64.2% |
| Breakballer konvertert | 58.5% |
| Returpoeng vunnet | 50.3% |
| Servehold % | 134% |
| Totalt poeng vunnet | 67% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 53.4% |
| 1. serve vunnet | 51.3% |
| 2. serve vunnet | 41.2% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 70.6% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 45.2% |
| Servehold % | 261.6% |
| Totalt poeng vunnet | 81.4% |
Statistikk by Surface
Hard (5)
Grus (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Returpoeng vunnet | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.5% |
| 1. serve vunnet | 67.6% |
| 2. serve vunnet | 50.3% |
| Ess / kamp | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 64.2% |
| Breakballer konvertert | 58.5% |
| Returpoeng vunnet | 52% |