Astro Pilipovic Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
1
Analyserte kamper
0%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
163 626 |
O16.5 |
5.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Astro Pilipovic – Tennisprognoser & Statistikk
Astro Pilipovic Vår AI-algoritme har analysert 1 kamper med Astro Pilipovic og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 0%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (27) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 62.5% | 66.1% | 65.5% |
| 1. serve vunnet | 53.1% | 59.3% | 60% |
| 2. serve vunnet | 38.6% | 40.8% | 40.8% |
| Ess / kamp | 0.9 | 1.1 | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 | 1.7 | 1.8 |
| Breakballer reddet | 46.1% | 50.6% | 50.3% |
| Breakballer konvertert | 18.1% | 24% | 25.1% |
| Returpoeng vunnet | 36.5% | 38.9% | 39.3% |
| Servehold % | 51.5% | 54.6% | 62% |
| Totalt poeng vunnet | 44% | 46.8% | 47.2% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Grus (27) |
|---|---|
| Første serve % | 65.5% |
| 1. serve vunnet | 60% |
| 2. serve vunnet | 40.8% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 50.3% |
| Breakballer konvertert | 25.1% |
| Returpoeng vunnet | 39.3% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (27)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.5% |
| 1. serve vunnet | 60% |
| 2. serve vunnet | 40.8% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 50.3% |
| Breakballer konvertert | 25.1% |
| Returpoeng vunnet | 39.3% |
| Servehold % | 62% |
| Totalt poeng vunnet | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.1% |
| 1. serve vunnet | 59.3% |
| 2. serve vunnet | 40.8% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
| Breakballer reddet | 50.6% |
| Breakballer konvertert | 24% |
| Returpoeng vunnet | 38.9% |
| Servehold % | 54.6% |
| Totalt poeng vunnet | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.5% |
| 1. serve vunnet | 53.1% |
| 2. serve vunnet | 38.6% |
| Ess / kamp | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 46.1% |
| Breakballer konvertert | 18.1% |
| Returpoeng vunnet | 36.5% |
| Servehold % | 51.5% |
| Totalt poeng vunnet | 44% |
Statistikk by Surface
Grus (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.5% |
| 1. serve vunnet | 60% |
| 2. serve vunnet | 40.8% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 50.3% |
| Breakballer konvertert | 25.1% |
| Returpoeng vunnet | 39.3% |