Athina Schlepphorst Prognoser, Statistikk & Form
HåndHøyre
Nylig form
L
W
L
L
L
6
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
3.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:37 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U20.5 |
6.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
4.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
5.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 45 |
O18.5 |
3.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Athina Schlepphorst – Tennisprognoser & Statistikk
Athina Schlepphorst Vår AI-algoritme har analysert 6 kamper med Athina Schlepphorst og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (45) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 70.4% | 69.2% | 67.4% |
| 1. serve vunnet | 58.7% | 59.2% | 57.1% |
| 2. serve vunnet | 46.7% | 41.5% | 42.1% |
| Ess / kamp | 0.4 | 0.6 | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 | 2.7 | 3 |
| Breakballer reddet | 56.5% | 51.1% | 46.2% |
| Breakballer konvertert | 47.4% | 43.5% | 43% |
| Returpoeng vunnet | 47% | 46.7% | 46.6% |
| Servehold % | 92% | 78.8% | 62.3% |
| Totalt poeng vunnet | 62.8% | 59.2% | 52.3% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (26) | Grus (19) |
|---|---|---|
| Første serve % | 66.6% | 69.1% |
| 1. serve vunnet | 56.1% | 58.9% |
| 2. serve vunnet | 40.3% | 45.7% |
| Ess / kamp | 0.7 | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 | 2.7 |
| Breakballer reddet | 43.3% | 52.4% |
| Breakballer konvertert | 38.7% | 50.5% |
| Returpoeng vunnet | 45% | 48.9% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (45)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.4% |
| 1. serve vunnet | 57.1% |
| 2. serve vunnet | 42.1% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 46.2% |
| Breakballer konvertert | 43% |
| Returpoeng vunnet | 46.6% |
| Servehold % | 62.3% |
| Totalt poeng vunnet | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.2% |
| 1. serve vunnet | 59.2% |
| 2. serve vunnet | 41.5% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 51.1% |
| Breakballer konvertert | 43.5% |
| Returpoeng vunnet | 46.7% |
| Servehold % | 78.8% |
| Totalt poeng vunnet | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70.4% |
| 1. serve vunnet | 58.7% |
| 2. serve vunnet | 46.7% |
| Ess / kamp | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 56.5% |
| Breakballer konvertert | 47.4% |
| Returpoeng vunnet | 47% |
| Servehold % | 92% |
| Totalt poeng vunnet | 62.8% |
Statistikk by Surface
Hard (26)
Grus (19)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.6% |
| 1. serve vunnet | 56.1% |
| 2. serve vunnet | 40.3% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Breakballer reddet | 43.3% |
| Breakballer konvertert | 38.7% |
| Returpoeng vunnet | 45% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.1% |
| 1. serve vunnet | 58.9% |
| 2. serve vunnet | 45.7% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 52.4% |
| Breakballer konvertert | 50.5% |
| Returpoeng vunnet | 48.9% |