Aurora Zantedeschi Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#393
Alder24
Nylig form
L
L
L
L
W
14
Analyserte kamper
42.9%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
7.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:12 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.8/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O19.5 |
7.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.1/10 | |
07:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 726 |
O20.5 |
3.7/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U20.5 |
4.9/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 464 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.8/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
5.7/10 | |
13:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
5.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 367 |
O20.5 |
4.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 164 |
O20.5 |
2.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Aurora Zantedeschi – Tennisprognoser & Statistikk
Aurora Zantedeschi er en 24 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 14 kamper med Aurora Zantedeschi og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 42.9%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (42) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 57.8% | 62.3% |
| 1. serve vunnet | - | 59.4% | 58.4% |
| 2. serve vunnet | - | 49.6% | 45.2% |
| Ess / kamp | 1.4 | 1.8 | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 | 3.2 | 3.1 |
| Breakballer reddet | - | 64.1% | 58% |
| Breakballer konvertert | - | 35.9% | 29.4% |
| Returpoeng vunnet | 45.4% | 44.5% | 43.2% |
| Servehold % | - | 154.1% | 117.3% |
| Totalt poeng vunnet | 102.6% | 73.7% | 60.5% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (4) | Grus (38) |
|---|---|---|
| Første serve % | 52.4% | 63.6% |
| 1. serve vunnet | 54.5% | 58.8% |
| 2. serve vunnet | 55% | 43.5% |
| Ess / kamp | 2.3 | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 | 2.9 |
| Breakballer reddet | 69.2% | 56.6% |
| Breakballer konvertert | 27.3% | 29.6% |
| Returpoeng vunnet | 40.8% | 43.3% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (42)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.3% |
| 1. serve vunnet | 58.4% |
| 2. serve vunnet | 45.2% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.1 |
| Breakballer reddet | 58% |
| Breakballer konvertert | 29.4% |
| Returpoeng vunnet | 43.2% |
| Servehold % | 117.3% |
| Totalt poeng vunnet | 60.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.8% |
| 1. serve vunnet | 59.4% |
| 2. serve vunnet | 49.6% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Breakballer reddet | 64.1% |
| Breakballer konvertert | 35.9% |
| Returpoeng vunnet | 44.5% |
| Servehold % | 154.1% |
| Totalt poeng vunnet | 73.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Returpoeng vunnet | 45.4% |
| Totalt poeng vunnet | 102.6% |
Statistikk by Surface
Hard (4)
Grus (38)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 52.4% |
| 1. serve vunnet | 54.5% |
| 2. serve vunnet | 55% |
| Ess / kamp | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 |
| Breakballer reddet | 69.2% |
| Breakballer konvertert | 27.3% |
| Returpoeng vunnet | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.6% |
| 1. serve vunnet | 58.8% |
| 2. serve vunnet | 43.5% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 56.6% |
| Breakballer konvertert | 29.6% |
| Returpoeng vunnet | 43.3% |