Avery Nguyen Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
1
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 166 |
2 |
2.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Avery Nguyen – Tennisprognoser & Statistikk
Avery Nguyen Vår AI-algoritme har analysert 1 kamper med Avery Nguyen og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (11) | Siste 52 uker (11) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 53.6% | 53.6% | 53.6% |
| 1. serve vunnet | 61.4% | 61.4% | 61.4% |
| 2. serve vunnet | 42.1% | 42.1% | 42.1% |
| Ess / kamp | 0.5 | 0.5 | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 | 5.2 | 5.2 |
| Breakballer reddet | 40.6% | 40.6% | 40.6% |
| Breakballer konvertert | 51.3% | 51.3% | 51.3% |
| Returpoeng vunnet | 48.1% | 48.1% | 48.1% |
| Servehold % | 74.7% | 74.7% | 74.7% |
| Totalt poeng vunnet | 59.1% | 59.1% | 59.1% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (9) | Grus (2) |
|---|---|---|
| Første serve % | 53.6% | - |
| 1. serve vunnet | 61.4% | - |
| 2. serve vunnet | 42.1% | - |
| Ess / kamp | 0.6 | 0 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 | 4.5 |
| Breakballer reddet | 40.6% | - |
| Breakballer konvertert | 51.3% | - |
| Returpoeng vunnet | 49.4% | 45.7% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (11)
Siste 20 (11)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 53.6% |
| 1. serve vunnet | 61.4% |
| 2. serve vunnet | 42.1% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.2 |
| Breakballer reddet | 40.6% |
| Breakballer konvertert | 51.3% |
| Returpoeng vunnet | 48.1% |
| Servehold % | 74.7% |
| Totalt poeng vunnet | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 53.6% |
| 1. serve vunnet | 61.4% |
| 2. serve vunnet | 42.1% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.2 |
| Breakballer reddet | 40.6% |
| Breakballer konvertert | 51.3% |
| Returpoeng vunnet | 48.1% |
| Servehold % | 74.7% |
| Totalt poeng vunnet | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 53.6% |
| 1. serve vunnet | 61.4% |
| 2. serve vunnet | 42.1% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 |
| Breakballer reddet | 40.6% |
| Breakballer konvertert | 51.3% |
| Returpoeng vunnet | 48.1% |
| Servehold % | 74.7% |
| Totalt poeng vunnet | 59.1% |
Statistikk by Surface
Hard (9)
Grus (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 53.6% |
| 1. serve vunnet | 61.4% |
| 2. serve vunnet | 42.1% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 |
| Breakballer reddet | 40.6% |
| Breakballer konvertert | 51.3% |
| Returpoeng vunnet | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.5 |
| Returpoeng vunnet | 45.7% |