Beatris Spasova Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1235
Nylig form
L
1
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
10/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Beatris Spasova – Tennisprognoser & Statistikk
Beatris Spasova Vår AI-algoritme har analysert 1 kamper med Beatris Spasova og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (20) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 67.1% | 67.1% |
| 1. serve vunnet | - | 55.6% | 55.6% |
| 2. serve vunnet | - | 34.2% | 34.2% |
| Ess / kamp | 0.2 | 0.2 | 0.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.4 | 6.9 | 6.9 |
| Breakballer reddet | - | 48.1% | 48.1% |
| Breakballer konvertert | - | 52.1% | 52.1% |
| Returpoeng vunnet | 48.7% | 49.7% | 49.7% |
| Servehold % | - | 123.7% | 123.7% |
| Totalt poeng vunnet | 95.2% | 68.5% | 68.5% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (7) | Grus (10) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 67.1% |
| 1. serve vunnet | - | 55.6% |
| 2. serve vunnet | - | 34.2% |
| Ess / kamp | 0 | 0.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.3 | 7.3 |
| Breakballer reddet | - | 48.1% |
| Breakballer konvertert | - | 52.1% |
| Returpoeng vunnet | 44.5% | 50.6% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (20)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.1% |
| 1. serve vunnet | 55.6% |
| 2. serve vunnet | 34.2% |
| Ess / kamp | 0.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.9 |
| Breakballer reddet | 48.1% |
| Breakballer konvertert | 52.1% |
| Returpoeng vunnet | 49.7% |
| Servehold % | 123.7% |
| Totalt poeng vunnet | 68.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.1% |
| 1. serve vunnet | 55.6% |
| 2. serve vunnet | 34.2% |
| Ess / kamp | 0.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.9 |
| Breakballer reddet | 48.1% |
| Breakballer konvertert | 52.1% |
| Returpoeng vunnet | 49.7% |
| Servehold % | 123.7% |
| Totalt poeng vunnet | 68.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.4 |
| Returpoeng vunnet | 48.7% |
| Totalt poeng vunnet | 95.2% |
Statistikk by Surface
Hard (7)
Grus (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.3 |
| Returpoeng vunnet | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.1% |
| 1. serve vunnet | 55.6% |
| 2. serve vunnet | 34.2% |
| Ess / kamp | 0.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 7.3 |
| Breakballer reddet | 48.1% |
| Breakballer konvertert | 52.1% |
| Returpoeng vunnet | 50.6% |