Benjamin Gusic Wan Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
L
L
3
Analyserte kamper
66.7%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:39 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.5/10 | |
11:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
563 736 |
O18.5 |
8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Benjamin Gusic Wan – Tennisprognoser & Statistikk
Benjamin Gusic Wan Vår AI-algoritme har analysert 3 kamper med Benjamin Gusic Wan og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 66.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (22) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 56.2% | 55.8% | 55.8% |
| 1. serve vunnet | 61.8% | 60.2% | 60.2% |
| 2. serve vunnet | 41.7% | 41.6% | 41.6% |
| Ess / kamp | 1.1 | 0.9 | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.2 | 5.1 | 5 |
| Breakballer reddet | 48.8% | 45.5% | 45.5% |
| Breakballer konvertert | 45.8% | 39.8% | 39.8% |
| Returpoeng vunnet | 44.5% | 43.7% | 43.7% |
| Servehold % | 89.3% | 71.8% | 81.9% |
| Totalt poeng vunnet | 60.1% | 54.8% | 54.8% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (21) |
|---|---|
| Første serve % | 55.8% |
| 1. serve vunnet | 60.2% |
| 2. serve vunnet | 41.6% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.1 |
| Breakballer reddet | 45.5% |
| Breakballer konvertert | 39.8% |
| Returpoeng vunnet | 43.7% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (22)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.8% |
| 1. serve vunnet | 60.2% |
| 2. serve vunnet | 41.6% |
| Ess / kamp | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 |
| Breakballer reddet | 45.5% |
| Breakballer konvertert | 39.8% |
| Returpoeng vunnet | 43.7% |
| Servehold % | 81.9% |
| Totalt poeng vunnet | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.8% |
| 1. serve vunnet | 60.2% |
| 2. serve vunnet | 41.6% |
| Ess / kamp | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.1 |
| Breakballer reddet | 45.5% |
| Breakballer konvertert | 39.8% |
| Returpoeng vunnet | 43.7% |
| Servehold % | 71.8% |
| Totalt poeng vunnet | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56.2% |
| 1. serve vunnet | 61.8% |
| 2. serve vunnet | 41.7% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.2 |
| Breakballer reddet | 48.8% |
| Breakballer konvertert | 45.8% |
| Returpoeng vunnet | 44.5% |
| Servehold % | 89.3% |
| Totalt poeng vunnet | 60.1% |
Statistikk by Surface
Hard (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.8% |
| 1. serve vunnet | 60.2% |
| 2. serve vunnet | 41.6% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.1 |
| Breakballer reddet | 45.5% |
| Breakballer konvertert | 39.8% |
| Returpoeng vunnet | 43.7% |