Camila Romero Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#738
Alder27
Nylig form
L
L
W
L
L
7
Analyserte kamper
57.1%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:11 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
1/10 | |
19:41 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
656 273 |
O20.5 |
6.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
621 466 |
2 |
8.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Camila Romero – Tennisprognoser & Statistikk
Camila Romero er en 27 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 7 kamper med Camila Romero og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 57.1%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (33) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 96.3% | 96.3% | 96.3% |
| 1. serve vunnet | 48.1% | 48.1% | 48.1% |
| 2. serve vunnet | 0% | 0% | 0% |
| Ess / kamp | 0.5 | 0.8 | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 | 2 | 2.2 |
| Breakballer reddet | 22.2% | 22.2% | 22.2% |
| Breakballer konvertert | 38.5% | 38.5% | 38.5% |
| Returpoeng vunnet | 38.8% | 38.8% | 38.8% |
| Servehold % | 222% | 302.4% | 831.7% |
| Totalt poeng vunnet | 71.3% | 71.3% | 71.3% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (12) | Grus (21) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 96.3% |
| 1. serve vunnet | - | 48.1% |
| 2. serve vunnet | - | 0% |
| Ess / kamp | 0.7 | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 | 2.3 |
| Breakballer reddet | - | 22.2% |
| Breakballer konvertert | - | 38.5% |
| Returpoeng vunnet | - | 38.8% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (33)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 96.3% |
| 1. serve vunnet | 48.1% |
| 2. serve vunnet | 0% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 22.2% |
| Breakballer konvertert | 38.5% |
| Returpoeng vunnet | 38.8% |
| Servehold % | 831.7% |
| Totalt poeng vunnet | 71.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 96.3% |
| 1. serve vunnet | 48.1% |
| 2. serve vunnet | 0% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 22.2% |
| Breakballer konvertert | 38.5% |
| Returpoeng vunnet | 38.8% |
| Servehold % | 302.4% |
| Totalt poeng vunnet | 71.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 96.3% |
| 1. serve vunnet | 48.1% |
| 2. serve vunnet | 0% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 22.2% |
| Breakballer konvertert | 38.5% |
| Returpoeng vunnet | 38.8% |
| Servehold % | 222% |
| Totalt poeng vunnet | 71.3% |
Statistikk by Surface
Hard (12)
Grus (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 96.3% |
| 1. serve vunnet | 48.1% |
| 2. serve vunnet | 0% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 22.2% |
| Breakballer konvertert | 38.5% |
| Returpoeng vunnet | 38.8% |