Cedric Stanke Prognoser, Statistikk & Form
Alder27
Nylig form
L
L
L
L
4
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 646 |
O18.5 |
8.7/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Cedric Stanke – Tennisprognoser & Statistikk
Cedric Stanke er en 27 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 4 kamper med Cedric Stanke og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (31) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 62.9% | 64% |
| 1. serve vunnet | - | 65.4% | 69.2% |
| 2. serve vunnet | - | 50.3% | 49.2% |
| Ess / kamp | 3.5 | 3.9 | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 | 2.8 | 2.8 |
| Breakballer reddet | - | 68.1% | 68.5% |
| Breakballer konvertert | - | 30% | 30.7% |
| Returpoeng vunnet | 41.9% | 41.5% | 41.4% |
| Servehold % | - | 158.9% | 101.2% |
| Totalt poeng vunnet | 103.2% | 75.7% | 64.3% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (14) | Grus (17) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 64% |
| 1. serve vunnet | - | 69.2% |
| 2. serve vunnet | - | 49.2% |
| Ess / kamp | 3.9 | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 | 2.9 |
| Breakballer reddet | - | 68.5% |
| Breakballer konvertert | - | 30.7% |
| Returpoeng vunnet | 42.2% | 40.8% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (31)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64% |
| 1. serve vunnet | 69.2% |
| 2. serve vunnet | 49.2% |
| Ess / kamp | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 68.5% |
| Breakballer konvertert | 30.7% |
| Returpoeng vunnet | 41.4% |
| Servehold % | 101.2% |
| Totalt poeng vunnet | 64.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.9% |
| 1. serve vunnet | 65.4% |
| 2. serve vunnet | 50.3% |
| Ess / kamp | 3.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 68.1% |
| Breakballer konvertert | 30% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |
| Servehold % | 158.9% |
| Totalt poeng vunnet | 75.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 3.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Returpoeng vunnet | 41.9% |
| Totalt poeng vunnet | 103.2% |
Statistikk by Surface
Hard (14)
Grus (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 3.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Returpoeng vunnet | 42.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64% |
| 1. serve vunnet | 69.2% |
| 2. serve vunnet | 49.2% |
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 68.5% |
| Breakballer konvertert | 30.7% |
| Returpoeng vunnet | 40.8% |