Cindy Langlais Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1046
Nylig form
L
L
L
L
L
6
Analyserte kamper
83.3%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.9/10 | |
13:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Cindy Langlais – Tennisprognoser & Statistikk
Cindy Langlais Vår AI-algoritme har analysert 6 kamper med Cindy Langlais og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 83.3%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (15) | Siste 52 uker (15) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 67.9% | 67.9% |
| 1. serve vunnet | - | 54.4% | 54.4% |
| 2. serve vunnet | - | 51.9% | 51.9% |
| Ess / kamp | 0.3 | 0.4 | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.1 | 3.3 | 3.3 |
| Breakballer reddet | - | 54.5% | 54.5% |
| Breakballer konvertert | - | 15.4% | 15.4% |
| Returpoeng vunnet | 37.1% | 35.8% | 35.8% |
| Servehold % | - | 248.8% | 248.8% |
| Totalt poeng vunnet | 80.7% | 64% | 64% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (1) | Grus (11) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 67.9% |
| 1. serve vunnet | - | 54.4% |
| 2. serve vunnet | - | 51.9% |
| Ess / kamp | 0 | 0.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 | 3.5 |
| Breakballer reddet | - | 54.5% |
| Breakballer konvertert | - | 15.4% |
| Returpoeng vunnet | - | 35.8% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (15)
Siste 20 (15)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.9% |
| 1. serve vunnet | 54.4% |
| 2. serve vunnet | 51.9% |
| Ess / kamp | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.3 |
| Breakballer reddet | 54.5% |
| Breakballer konvertert | 15.4% |
| Returpoeng vunnet | 35.8% |
| Servehold % | 248.8% |
| Totalt poeng vunnet | 64% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.9% |
| 1. serve vunnet | 54.4% |
| 2. serve vunnet | 51.9% |
| Ess / kamp | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.3 |
| Breakballer reddet | 54.5% |
| Breakballer konvertert | 15.4% |
| Returpoeng vunnet | 35.8% |
| Servehold % | 248.8% |
| Totalt poeng vunnet | 64% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.1 |
| Returpoeng vunnet | 37.1% |
| Totalt poeng vunnet | 80.7% |
Statistikk by Surface
Hard (1)
Grus (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.9% |
| 1. serve vunnet | 54.4% |
| 2. serve vunnet | 51.9% |
| Ess / kamp | 0.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 |
| Breakballer reddet | 54.5% |
| Breakballer konvertert | 15.4% |
| Returpoeng vunnet | 35.8% |