Daphnee Mpetshi Perricard Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#808
Nylig form
W
W
L
W
W
4
Analyserte kamper
25%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O20.5 |
6.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
8/10 | |
02:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O20.5 |
5.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:15 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 632 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Daphnee Mpetshi Perricard – Tennisprognoser & Statistikk
Daphnee Mpetshi Perricard Vår AI-algoritme har analysert 4 kamper med Daphnee Mpetshi Perricard og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 25%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (14) | Siste 52 uker (14) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 56% | 60.5% | 60.5% |
| 1. serve vunnet | 60.7% | 49% | 49% |
| 2. serve vunnet | 36.4% | 38.2% | 38.2% |
| Ess / kamp | 2.3 | 1.9 | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.1 | 4.9 | 4.9 |
| Breakballer reddet | 42.9% | 33.3% | 33.3% |
| Breakballer konvertert | 0% | 37.5% | 37.5% |
| Returpoeng vunnet | 42.5% | 46.4% | 46.4% |
| Servehold % | 308% | 145.3% | 145.3% |
| Totalt poeng vunnet | 77.6% | 59.5% | 59.5% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (8) | Grus (5) |
|---|---|---|
| Første serve % | 56% | 62.3% |
| 1. serve vunnet | 60.7% | 44.7% |
| 2. serve vunnet | 36.4% | 39.1% |
| Ess / kamp | 2.5 | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 | 5 |
| Breakballer reddet | 42.9% | 29.4% |
| Breakballer konvertert | 0% | 56.3% |
| Returpoeng vunnet | 19% | 53.9% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (14)
Siste 20 (14)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.5% |
| 1. serve vunnet | 49% |
| 2. serve vunnet | 38.2% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.9 |
| Breakballer reddet | 33.3% |
| Breakballer konvertert | 37.5% |
| Returpoeng vunnet | 46.4% |
| Servehold % | 145.3% |
| Totalt poeng vunnet | 59.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.5% |
| 1. serve vunnet | 49% |
| 2. serve vunnet | 38.2% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.9 |
| Breakballer reddet | 33.3% |
| Breakballer konvertert | 37.5% |
| Returpoeng vunnet | 46.4% |
| Servehold % | 145.3% |
| Totalt poeng vunnet | 59.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56% |
| 1. serve vunnet | 60.7% |
| 2. serve vunnet | 36.4% |
| Ess / kamp | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.1 |
| Breakballer reddet | 42.9% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 42.5% |
| Servehold % | 308% |
| Totalt poeng vunnet | 77.6% |
Statistikk by Surface
Hard (8)
Grus (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56% |
| 1. serve vunnet | 60.7% |
| 2. serve vunnet | 36.4% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 |
| Breakballer reddet | 42.9% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 19% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.3% |
| 1. serve vunnet | 44.7% |
| 2. serve vunnet | 39.1% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 |
| Breakballer reddet | 29.4% |
| Breakballer konvertert | 56.3% |
| Returpoeng vunnet | 53.9% |