Daria Lodikova Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#516
Alder29
Nylig form
L
W
W
L
L
9
Analyserte kamper
66.7%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.5/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
4.1/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
8.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
1.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O18.5 |
7.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.2/10 | |
12:15 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.2/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
|
||
08:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
|
||
11:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
|
||
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
|
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Daria Lodikova – Tennisprognoser & Statistikk
Daria Lodikova er en 29 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 9 kamper med Daria Lodikova og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 66.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (35) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 74.7% | 73.9% |
| 1. serve vunnet | - | 58.3% | 57.5% |
| 2. serve vunnet | - | 53.5% | 51.7% |
| Ess / kamp | 1.5 | 1.2 | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 | 1.9 | 1.9 |
| Breakballer reddet | - | 61.9% | 55.9% |
| Breakballer konvertert | - | 41.7% | 52% |
| Returpoeng vunnet | - | 46.3% | 51% |
| Servehold % | - | 111.8% | 66.7% |
| Totalt poeng vunnet | - | 52.1% | 51.3% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Grus (34) |
|---|---|
| Første serve % | 73.9% |
| 1. serve vunnet | 57.5% |
| 2. serve vunnet | 51.7% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 55.9% |
| Breakballer konvertert | 52% |
| Returpoeng vunnet | 51% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (35)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 73.9% |
| 1. serve vunnet | 57.5% |
| 2. serve vunnet | 51.7% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 |
| Breakballer reddet | 55.9% |
| Breakballer konvertert | 52% |
| Returpoeng vunnet | 51% |
| Servehold % | 66.7% |
| Totalt poeng vunnet | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 74.7% |
| 1. serve vunnet | 58.3% |
| 2. serve vunnet | 53.5% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 |
| Breakballer reddet | 61.9% |
| Breakballer konvertert | 41.7% |
| Returpoeng vunnet | 46.3% |
| Servehold % | 111.8% |
| Totalt poeng vunnet | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
Statistikk by Surface
Grus (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 73.9% |
| 1. serve vunnet | 57.5% |
| 2. serve vunnet | 51.7% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 55.9% |
| Breakballer konvertert | 52% |
| Returpoeng vunnet | 51% |