Dominik Kellovsky Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
2.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
11:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.1/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
562 726 |
O21.5 |
3.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
6.2/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 364 |
O20.5 |
6.4/10 | |
12:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
2.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
O17.5 |
9.7/10 | |
07:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
8.2/10 | |
07:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
3.2/10 | |
11:45 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O19.5 |
8/10 | |
10:45 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 732 |
|
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Om Dominik Kellovsky – Tennisprognoser & Statistikk
Dominik Kellovsky er en 29 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 685 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 13 kamper med Dominik Kellovsky og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 53.8%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (42) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 53.7% | 58.6% | 58.7% |
| 1. serve vunnet | 72.1% | 71.9% | 68.9% |
| 2. serve vunnet | 42.1% | 46.4% | 46.6% |
| Ess / kamp | 4.1 | 4.2 | 3.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 | 3.6 | 2.9 |
| Breakballer reddet | 69% | 70% | 63.6% |
| Breakballer konvertert | 20.8% | 27.4% | 23.6% |
| Returpoeng vunnet | 36.8% | 40.4% | 38.2% |
| Servehold % | 66.7% | 64.8% | 99.9% |
| Totalt poeng vunnet | 51.2% | 52.5% | 49.3% |
| Statistikk | Hard (14) | Grus (27) |
|---|---|---|
| Første serve % | 54.3% | 63.6% |
| 1. serve vunnet | 73.1% | 64.7% |
| 2. serve vunnet | 47.1% | 45.6% |
| Ess / kamp | 4.6 | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 | 2.3 |
| Breakballer reddet | 70.7% | 55.9% |
| Breakballer konvertert | 24% | 20% |
| Returpoeng vunnet | 39.3% | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.7% |
| 1. serve vunnet | 68.9% |
| 2. serve vunnet | 46.6% |
| Ess / kamp | 3.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 63.6% |
| Breakballer konvertert | 23.6% |
| Returpoeng vunnet | 38.2% |
| Servehold % | 99.9% |
| Totalt poeng vunnet | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.6% |
| 1. serve vunnet | 71.9% |
| 2. serve vunnet | 46.4% |
| Ess / kamp | 4.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 |
| Breakballer reddet | 70% |
| Breakballer konvertert | 27.4% |
| Returpoeng vunnet | 40.4% |
| Servehold % | 64.8% |
| Totalt poeng vunnet | 52.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 53.7% |
| 1. serve vunnet | 72.1% |
| 2. serve vunnet | 42.1% |
| Ess / kamp | 4.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 |
| Breakballer reddet | 69% |
| Breakballer konvertert | 20.8% |
| Returpoeng vunnet | 36.8% |
| Servehold % | 66.7% |
| Totalt poeng vunnet | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 54.3% |
| 1. serve vunnet | 73.1% |
| 2. serve vunnet | 47.1% |
| Ess / kamp | 4.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Breakballer reddet | 70.7% |
| Breakballer konvertert | 24% |
| Returpoeng vunnet | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.6% |
| 1. serve vunnet | 64.7% |
| 2. serve vunnet | 45.6% |
| Ess / kamp | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 55.9% |
| Breakballer konvertert | 20% |
| Returpoeng vunnet | 36.2% |