Edda Mamedova Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#744
Nylig form
W
W
W
W
L
2
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
4.9/10 | |
21:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
4.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
|
||
18:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
18:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Edda Mamedova – Tennisprognoser & Statistikk
Edda Mamedova Vår AI-algoritme har analysert 2 kamper med Edda Mamedova og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (29) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 71.7% | 67.2% | 67.2% |
| 1. serve vunnet | 62.6% | 64.5% | 64.5% |
| 2. serve vunnet | 55.6% | 51.9% | 51.9% |
| Ess / kamp | 0.4 | 0.6 | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 | 1.4 | 1.6 |
| Breakballer reddet | 57.9% | 57.7% | 57.7% |
| Breakballer konvertert | 60.8% | 58.7% | 58.7% |
| Returpoeng vunnet | 54.8% | 54.9% | 54.9% |
| Servehold % | 60.6% | 66.7% | 71.2% |
| Totalt poeng vunnet | 57.7% | 57.6% | 57.6% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (29) |
|---|---|
| Første serve % | 67.2% |
| 1. serve vunnet | 64.5% |
| 2. serve vunnet | 51.9% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.6 |
| Breakballer reddet | 57.7% |
| Breakballer konvertert | 58.7% |
| Returpoeng vunnet | 54.9% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (29)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.2% |
| 1. serve vunnet | 64.5% |
| 2. serve vunnet | 51.9% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.6 |
| Breakballer reddet | 57.7% |
| Breakballer konvertert | 58.7% |
| Returpoeng vunnet | 54.9% |
| Servehold % | 71.2% |
| Totalt poeng vunnet | 57.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.2% |
| 1. serve vunnet | 64.5% |
| 2. serve vunnet | 51.9% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.4 |
| Breakballer reddet | 57.7% |
| Breakballer konvertert | 58.7% |
| Returpoeng vunnet | 54.9% |
| Servehold % | 66.7% |
| Totalt poeng vunnet | 57.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 71.7% |
| 1. serve vunnet | 62.6% |
| 2. serve vunnet | 55.6% |
| Ess / kamp | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 |
| Breakballer reddet | 57.9% |
| Breakballer konvertert | 60.8% |
| Returpoeng vunnet | 54.8% |
| Servehold % | 60.6% |
| Totalt poeng vunnet | 57.7% |
Statistikk by Surface
Hard (29)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.2% |
| 1. serve vunnet | 64.5% |
| 2. serve vunnet | 51.9% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.6 |
| Breakballer reddet | 57.7% |
| Breakballer konvertert | 58.7% |
| Returpoeng vunnet | 54.9% |