Ekaterina Reyngold Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#328
Alder24
Nylig form
L
L
W
L
L
4
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
45 67 |
O19.5 |
3.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:07 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
647 465 |
O21.5 |
7.4/10 | |
06:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
2.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 461 |
|
||
11:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 621 |
|
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Ekaterina Reyngold – Tennisprognoser & Statistikk
Ekaterina Reyngold er en 24 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 4 kamper med Ekaterina Reyngold og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (48) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 74.5% | 68.8% | 73% |
| 1. serve vunnet | 48.8% | 56.8% | 59.9% |
| 2. serve vunnet | 32.1% | 40.4% | 41.2% |
| Ess / kamp | 2 | 1.9 | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 | 3.9 | 3.8 |
| Breakballer reddet | 47.4% | 56.9% | 58.5% |
| Breakballer konvertert | 25% | 40% | 48.4% |
| Returpoeng vunnet | 42.6% | 44.7% | 47.3% |
| Servehold % | 140% | 95.2% | 103.7% |
| Totalt poeng vunnet | 68.7% | 59.6% | 55.3% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (22) | Grus (23) |
|---|---|---|
| Første serve % | 78.1% | 68.9% |
| 1. serve vunnet | 59.8% | 59.9% |
| 2. serve vunnet | 40.4% | 41.6% |
| Ess / kamp | 2.7 | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.9 | 3.8 |
| Breakballer reddet | 59.6% | 57.7% |
| Breakballer konvertert | 46.4% | 50% |
| Returpoeng vunnet | 45.5% | 48.9% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (48)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 73% |
| 1. serve vunnet | 59.9% |
| 2. serve vunnet | 41.2% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 |
| Breakballer reddet | 58.5% |
| Breakballer konvertert | 48.4% |
| Returpoeng vunnet | 47.3% |
| Servehold % | 103.7% |
| Totalt poeng vunnet | 55.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 56.8% |
| 2. serve vunnet | 40.4% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.9 |
| Breakballer reddet | 56.9% |
| Breakballer konvertert | 40% |
| Returpoeng vunnet | 44.7% |
| Servehold % | 95.2% |
| Totalt poeng vunnet | 59.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 74.5% |
| 1. serve vunnet | 48.8% |
| 2. serve vunnet | 32.1% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 |
| Breakballer reddet | 47.4% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 42.6% |
| Servehold % | 140% |
| Totalt poeng vunnet | 68.7% |
Statistikk by Surface
Hard (22)
Grus (23)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 78.1% |
| 1. serve vunnet | 59.8% |
| 2. serve vunnet | 40.4% |
| Ess / kamp | 2.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.9 |
| Breakballer reddet | 59.6% |
| Breakballer konvertert | 46.4% |
| Returpoeng vunnet | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.9% |
| 1. serve vunnet | 59.9% |
| 2. serve vunnet | 41.6% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 |
| Breakballer reddet | 57.7% |
| Breakballer konvertert | 50% |
| Returpoeng vunnet | 48.9% |