Elizabeth Ivanov Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1436
Nylig form
L
L
L
W
L
6
Analyserte kamper
83.3%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.3/10 | |
06:09 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
9.3/10 | |
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O17.5 |
9.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Elizabeth Ivanov – Tennisprognoser & Statistikk
Elizabeth Ivanov Vår AI-algoritme har analysert 6 kamper med Elizabeth Ivanov og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 83.3%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (28) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 75.6% | 72.2% |
| 1. serve vunnet | - | 56.2% | 58.1% |
| 2. serve vunnet | - | 49.3% | 43.4% |
| Ess / kamp | 0.5 | 0.4 | 0.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 | 4.3 | 4.1 |
| Breakballer reddet | - | 56.9% | 52.8% |
| Breakballer konvertert | - | 47.6% | 49.5% |
| Returpoeng vunnet | 46.7% | 47.3% | 47.8% |
| Servehold % | - | 129% | 96.4% |
| Totalt poeng vunnet | 103% | 72.3% | 60.7% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (23) | Gress (3) |
|---|---|---|
| Første serve % | 72.2% | - |
| 1. serve vunnet | 58.1% | - |
| 2. serve vunnet | 43.4% | - |
| Ess / kamp | 0.3 | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 | 3.7 |
| Breakballer reddet | 52.8% | - |
| Breakballer konvertert | 49.5% | - |
| Returpoeng vunnet | 49.5% | 40.8% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (28)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 72.2% |
| 1. serve vunnet | 58.1% |
| 2. serve vunnet | 43.4% |
| Ess / kamp | 0.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.1 |
| Breakballer reddet | 52.8% |
| Breakballer konvertert | 49.5% |
| Returpoeng vunnet | 47.8% |
| Servehold % | 96.4% |
| Totalt poeng vunnet | 60.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 75.6% |
| 1. serve vunnet | 56.2% |
| 2. serve vunnet | 49.3% |
| Ess / kamp | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.3 |
| Breakballer reddet | 56.9% |
| Breakballer konvertert | 47.6% |
| Returpoeng vunnet | 47.3% |
| Servehold % | 129% |
| Totalt poeng vunnet | 72.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 |
| Returpoeng vunnet | 46.7% |
| Totalt poeng vunnet | 103% |
Statistikk by Surface
Hard (23)
Gress (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 72.2% |
| 1. serve vunnet | 58.1% |
| 2. serve vunnet | 43.4% |
| Ess / kamp | 0.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Breakballer reddet | 52.8% |
| Breakballer konvertert | 49.5% |
| Returpoeng vunnet | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.7 |
| Returpoeng vunnet | 40.8% |