Ezekiel Clark Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#919
Alder27
Høyde5'7"
Vekt154 lb
HåndHøyre
Nylig form
W
L
L
L
L
9
Analyserte kamper
44.4%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.4/10 | |
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
3.2/10 | |
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.4/10 | |
17:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
624 166 |
O20.5 |
4.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
065 627 |
O21.5 |
2.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
3.1/10 | |
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
5.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 623 |
O21.5 |
4.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Ezekiel Clark – Tennisprognoser & Statistikk
Ezekiel Clark er en 27 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 919 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 9 kamper med Ezekiel Clark og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 44.4%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (28) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 73.7% | 73.7% | 73.7% |
| 1. serve vunnet | 72.3% | 72.3% | 72.3% |
| 2. serve vunnet | 48.7% | 48.7% | 48.7% |
| Ess / kamp | 2.1 | 1.2 | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 | 2.4 | 2.4 |
| Breakballer reddet | 80.8% | 80.8% | 80.8% |
| Breakballer konvertert | 55.3% | 55.3% | 55.3% |
| Returpoeng vunnet | 50.8% | 50.8% | 50.8% |
| Servehold % | 72% | 114.2% | 162.3% |
| Totalt poeng vunnet | 58.2% | 58.2% | 58.2% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (24) | Grus (4) |
|---|---|---|
| Første serve % | 73.7% | - |
| 1. serve vunnet | 72.3% | - |
| 2. serve vunnet | 48.7% | - |
| Ess / kamp | 1.5 | 0 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 | 3.5 |
| Breakballer reddet | 80.8% | - |
| Breakballer konvertert | 55.3% | - |
| Returpoeng vunnet | 50.8% | - |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (28)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 73.7% |
| 1. serve vunnet | 72.3% |
| 2. serve vunnet | 48.7% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Breakballer reddet | 80.8% |
| Breakballer konvertert | 55.3% |
| Returpoeng vunnet | 50.8% |
| Servehold % | 162.3% |
| Totalt poeng vunnet | 58.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 73.7% |
| 1. serve vunnet | 72.3% |
| 2. serve vunnet | 48.7% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Breakballer reddet | 80.8% |
| Breakballer konvertert | 55.3% |
| Returpoeng vunnet | 50.8% |
| Servehold % | 114.2% |
| Totalt poeng vunnet | 58.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 73.7% |
| 1. serve vunnet | 72.3% |
| 2. serve vunnet | 48.7% |
| Ess / kamp | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 80.8% |
| Breakballer konvertert | 55.3% |
| Returpoeng vunnet | 50.8% |
| Servehold % | 72% |
| Totalt poeng vunnet | 58.2% |
Statistikk by Surface
Hard (24)
Grus (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 73.7% |
| 1. serve vunnet | 72.3% |
| 2. serve vunnet | 48.7% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 80.8% |
| Breakballer konvertert | 55.3% |
| Returpoeng vunnet | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 |