Fanny Norin Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#964
Nylig form
W
L
L
L
1
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:31 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
4.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
|
||
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 12 |
|
||
08:45 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Fanny Norin – Tennisprognoser & Statistikk
Fanny Norin Vår AI-algoritme har analysert 1 kamper med Fanny Norin og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (22) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 60.7% | 60.7% |
| 1. serve vunnet | - | 38.2% | 38.2% |
| 2. serve vunnet | - | 36.4% | 36.4% |
| Ess / kamp | 0.5 | 0.5 | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.5 | 3.8 | 3.8 |
| Breakballer reddet | - | 56.3% | 56.3% |
| Breakballer konvertert | - | 28.6% | 28.6% |
| Returpoeng vunnet | 46.6% | 45.9% | 45.9% |
| Servehold % | - | 533.9% | 658.9% |
| Totalt poeng vunnet | 90.9% | 81.5% | 81.5% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (7) | Grus (12) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 60.7% |
| 1. serve vunnet | - | 38.2% |
| 2. serve vunnet | - | 36.4% |
| Ess / kamp | 0.6 | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.9 | 3.9 |
| Breakballer reddet | - | 56.3% |
| Breakballer konvertert | - | 28.6% |
| Returpoeng vunnet | - | 41.6% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (22)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.7% |
| 1. serve vunnet | 38.2% |
| 2. serve vunnet | 36.4% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 |
| Breakballer reddet | 56.3% |
| Breakballer konvertert | 28.6% |
| Returpoeng vunnet | 45.9% |
| Servehold % | 658.9% |
| Totalt poeng vunnet | 81.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.7% |
| 1. serve vunnet | 38.2% |
| 2. serve vunnet | 36.4% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 |
| Breakballer reddet | 56.3% |
| Breakballer konvertert | 28.6% |
| Returpoeng vunnet | 45.9% |
| Servehold % | 533.9% |
| Totalt poeng vunnet | 81.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.5 |
| Returpoeng vunnet | 46.6% |
| Totalt poeng vunnet | 90.9% |
Statistikk by Surface
Hard (7)
Grus (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.9 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.7% |
| 1. serve vunnet | 38.2% |
| 2. serve vunnet | 36.4% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.9 |
| Breakballer reddet | 56.3% |
| Breakballer konvertert | 28.6% |
| Returpoeng vunnet | 41.6% |