Fons van Sambeek Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1164
Alder23
Høyde6'1"
Vekt185 lb
HåndHøyre
Nylig form
W
L
L
W
L
10
Analyserte kamper
10%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.5/10 | |
09:57 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.1/10 | |
08:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
7/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
564 726 |
O20.5 |
9/10 | |
12:00 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
O21.5 |
4.8/10 | |
08:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
646 267 |
O21.5 |
7.2/10 | |
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 646 |
O20.5 |
8.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Fons van Sambeek – Tennisprognoser & Statistikk
Fons van Sambeek er en 23 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 1164 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 10 kamper med Fons van Sambeek og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 10%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (35) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 66.8% | 65.9% |
| 1. serve vunnet | - | 69.1% | 69.5% |
| 2. serve vunnet | - | 51.4% | 48.8% |
| Ess / kamp | 2.2 | 2.1 | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.4 | 2.8 | 2.8 |
| Breakballer reddet | - | 60% | 60.8% |
| Breakballer konvertert | - | 42.1% | 43.5% |
| Returpoeng vunnet | 42.4% | 44% | 46.9% |
| Servehold % | - | 157.6% | 119.5% |
| Totalt poeng vunnet | 99.3% | 78% | 73.1% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (33) | Grus (2) |
|---|---|---|
| Første serve % | 65.6% | 67.6% |
| 1. serve vunnet | 70.9% | 60.9% |
| 2. serve vunnet | 52.5% | 24.2% |
| Ess / kamp | 1.9 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 | 4.5 |
| Breakballer reddet | 61.7% | 50% |
| Breakballer konvertert | 45.5% | 28.6% |
| Returpoeng vunnet | 45.5% | 86% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (35)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.9% |
| 1. serve vunnet | 69.5% |
| 2. serve vunnet | 48.8% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 60.8% |
| Breakballer konvertert | 43.5% |
| Returpoeng vunnet | 46.9% |
| Servehold % | 119.5% |
| Totalt poeng vunnet | 73.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.8% |
| 1. serve vunnet | 69.1% |
| 2. serve vunnet | 51.4% |
| Ess / kamp | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 60% |
| Breakballer konvertert | 42.1% |
| Returpoeng vunnet | 44% |
| Servehold % | 157.6% |
| Totalt poeng vunnet | 78% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.4 |
| Returpoeng vunnet | 42.4% |
| Totalt poeng vunnet | 99.3% |
Statistikk by Surface
Hard (33)
Grus (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.6% |
| 1. serve vunnet | 70.9% |
| 2. serve vunnet | 52.5% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 61.7% |
| Breakballer konvertert | 45.5% |
| Returpoeng vunnet | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.6% |
| 1. serve vunnet | 60.9% |
| 2. serve vunnet | 24.2% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.5 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 28.6% |
| Returpoeng vunnet | 86% |