Gabriele Maria Noce Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
5.7/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
11:10 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 267 |
O19.5 |
7.7/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 361 |
O21.5 |
3.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.1/10 | |
10:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 726 |
2 |
4.4/10 | |
09:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 731 |
1 |
4.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
4.4/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 | |
12:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
7.3/10 | |
11:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.1/10 | |
08:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O21.5 |
7.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
|
Om Gabriele Maria Noce – Tennisprognoser & Statistikk
Gabriele Maria Noce er en 29 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 909 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 15 kamper med Gabriele Maria Noce og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 46.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (37) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 78.6% | 66.5% |
| 1. serve vunnet | - | 58.2% | 59.7% |
| 2. serve vunnet | - | 53.3% | 42.1% |
| Ess / kamp | 1.3 | 2 | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 | 2.7 | 2.7 |
| Breakballer reddet | - | 62.5% | 78.9% |
| Breakballer konvertert | - | 0% | 19% |
| Returpoeng vunnet | 44.8% | 43.4% | 44% |
| Servehold % | - | 817.1% | 347.4% |
| Totalt poeng vunnet | 102.6% | 94.6% | 80.1% |
| Statistikk | Grus (37) |
|---|---|
| Første serve % | 66.5% |
| 1. serve vunnet | 59.7% |
| 2. serve vunnet | 42.1% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 78.9% |
| Breakballer konvertert | 19% |
| Returpoeng vunnet | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.5% |
| 1. serve vunnet | 59.7% |
| 2. serve vunnet | 42.1% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 78.9% |
| Breakballer konvertert | 19% |
| Returpoeng vunnet | 44% |
| Servehold % | 347.4% |
| Totalt poeng vunnet | 80.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 78.6% |
| 1. serve vunnet | 58.2% |
| 2. serve vunnet | 53.3% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 62.5% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 43.4% |
| Servehold % | 817.1% |
| Totalt poeng vunnet | 94.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Returpoeng vunnet | 44.8% |
| Totalt poeng vunnet | 102.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.5% |
| 1. serve vunnet | 59.7% |
| 2. serve vunnet | 42.1% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 78.9% |
| Breakballer konvertert | 19% |
| Returpoeng vunnet | 44% |