Gian Luca Tanner Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#805
Alder24
Høyde6'3"
Vekt176 lb
HåndHøyre
Nylig form
L
W
L
L
W
7
Analyserte kamper
71.4%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
4.1/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O19.5 |
8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:45 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
6.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:05 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
7.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
|
||
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
|
Om Gian Luca Tanner – Tennisprognoser & Statistikk
Gian Luca Tanner er en 24 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 805 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 7 kamper med Gian Luca Tanner og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 71.4%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (30) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 54.8% | 55.6% | 55.6% |
| 1. serve vunnet | 64.7% | 67.5% | 67.5% |
| 2. serve vunnet | 47.6% | 54.7% | 54.7% |
| Ess / kamp | 1.6 | 2 | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.7 | 3.9 | 3.6 |
| Breakballer reddet | 37.5% | 50% | 50% |
| Breakballer konvertert | 25% | 33.3% | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 46.1% | 46.5% | 46.5% |
| Servehold % | 417.2% | 303.5% | 349.3% |
| Totalt poeng vunnet | 93.9% | 89.3% | 89.3% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (16) | Grus (14) |
|---|---|---|
| Første serve % | 55.6% | - |
| 1. serve vunnet | 67.5% | - |
| 2. serve vunnet | 54.7% | - |
| Ess / kamp | 2.5 | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 | 3.4 |
| Breakballer reddet | 50% | - |
| Breakballer konvertert | 33.3% | - |
| Returpoeng vunnet | 44.5% | 50% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (30)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.6% |
| 1. serve vunnet | 67.5% |
| 2. serve vunnet | 54.7% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 46.5% |
| Servehold % | 349.3% |
| Totalt poeng vunnet | 89.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.6% |
| 1. serve vunnet | 67.5% |
| 2. serve vunnet | 54.7% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.9 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 46.5% |
| Servehold % | 303.5% |
| Totalt poeng vunnet | 89.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 54.8% |
| 1. serve vunnet | 64.7% |
| 2. serve vunnet | 47.6% |
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.7 |
| Breakballer reddet | 37.5% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 46.1% |
| Servehold % | 417.2% |
| Totalt poeng vunnet | 93.9% |
Statistikk by Surface
Hard (16)
Grus (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.6% |
| 1. serve vunnet | 67.5% |
| 2. serve vunnet | 54.7% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.4 |
| Returpoeng vunnet | 50% |