Giovanni Fonio Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#532
Alder27
Høyde6'0"
Vekt172 lb
HåndHøyre
Nylig form
L
L
W
L
L
9
Analyserte kamper
22.2%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 634 |
O20.5 |
5.4/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
2.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
2 |
3.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
276 653 |
1 |
1.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5.2/10 | |
11:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
4.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Giovanni Fonio – Tennisprognoser & Statistikk
Giovanni Fonio er en 27 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 532 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 9 kamper med Giovanni Fonio og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 22.2%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (34) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 63.9% | 64.1% | 63.8% |
| 1. serve vunnet | 62.4% | 66% | 66.1% |
| 2. serve vunnet | 51% | 48.4% | 45.9% |
| Ess / kamp | 4.3 | 4 | 4.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 | 2.5 | 3.4 |
| Breakballer reddet | 65.6% | 62.9% | 64% |
| Breakballer konvertert | 17.3% | 14.5% | 15.1% |
| Returpoeng vunnet | 35.2% | 37.4% | 38.4% |
| Servehold % | 87.3% | 81.1% | 68.6% |
| Totalt poeng vunnet | 57.7% | 54.1% | 51.7% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (4) | Grus (30) |
|---|---|---|
| Første serve % | 69.7% | 62.8% |
| 1. serve vunnet | 60.2% | 67.2% |
| 2. serve vunnet | 42% | 46.4% |
| Ess / kamp | 3.5 | 4.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 | 3.7 |
| Breakballer reddet | 61.5% | 64.7% |
| Breakballer konvertert | 22.2% | 14.1% |
| Returpoeng vunnet | 35.6% | 38.7% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (34)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.8% |
| 1. serve vunnet | 66.1% |
| 2. serve vunnet | 45.9% |
| Ess / kamp | 4.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.4 |
| Breakballer reddet | 64% |
| Breakballer konvertert | 15.1% |
| Returpoeng vunnet | 38.4% |
| Servehold % | 68.6% |
| Totalt poeng vunnet | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.1% |
| 1. serve vunnet | 66% |
| 2. serve vunnet | 48.4% |
| Ess / kamp | 4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 62.9% |
| Breakballer konvertert | 14.5% |
| Returpoeng vunnet | 37.4% |
| Servehold % | 81.1% |
| Totalt poeng vunnet | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.9% |
| 1. serve vunnet | 62.4% |
| 2. serve vunnet | 51% |
| Ess / kamp | 4.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 65.6% |
| Breakballer konvertert | 17.3% |
| Returpoeng vunnet | 35.2% |
| Servehold % | 87.3% |
| Totalt poeng vunnet | 57.7% |
Statistikk by Surface
Hard (4)
Grus (30)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.7% |
| 1. serve vunnet | 60.2% |
| 2. serve vunnet | 42% |
| Ess / kamp | 3.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 |
| Breakballer reddet | 61.5% |
| Breakballer konvertert | 22.2% |
| Returpoeng vunnet | 35.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.8% |
| 1. serve vunnet | 67.2% |
| 2. serve vunnet | 46.4% |
| Ess / kamp | 4.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.7 |
| Breakballer reddet | 64.7% |
| Breakballer konvertert | 14.1% |
| Returpoeng vunnet | 38.7% |