Guilherme Valdoleiros Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
L
L
L
L
5
Analyserte kamper
80%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
3.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:35 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 366 |
1 |
8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
3.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Guilherme Valdoleiros – Tennisprognoser & Statistikk
Guilherme Valdoleiros Vår AI-algoritme har analysert 5 kamper med Guilherme Valdoleiros og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 80%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (26) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 62.5% | 64.5% | 66.6% |
| 1. serve vunnet | 71.7% | 58.6% | 61.5% |
| 2. serve vunnet | 66.7% | 50.4% | 51.8% |
| Ess / kamp | 0.5 | 0.7 | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.4 | 1.8 | 1.9 |
| Breakballer reddet | 60% | 52.6% | 55.3% |
| Breakballer konvertert | 32.4% | 27.3% | 30.7% |
| Returpoeng vunnet | 42% | 39.8% | 40.6% |
| Servehold % | 196.9% | 95% | 95.8% |
| Totalt poeng vunnet | 80.4% | 60.1% | 60.3% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (23) | Grus (3) |
|---|---|---|
| Første serve % | 65.1% | 77.5% |
| 1. serve vunnet | 64% | 46.4% |
| 2. serve vunnet | 54.2% | 25% |
| Ess / kamp | 0.7 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 | 1.7 |
| Breakballer reddet | 58.2% | 44.4% |
| Breakballer konvertert | 34.3% | 6.7% |
| Returpoeng vunnet | 42.9% | 22.7% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (26)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.6% |
| 1. serve vunnet | 61.5% |
| 2. serve vunnet | 51.8% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 |
| Breakballer reddet | 55.3% |
| Breakballer konvertert | 30.7% |
| Returpoeng vunnet | 40.6% |
| Servehold % | 95.8% |
| Totalt poeng vunnet | 60.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.5% |
| 1. serve vunnet | 58.6% |
| 2. serve vunnet | 50.4% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 52.6% |
| Breakballer konvertert | 27.3% |
| Returpoeng vunnet | 39.8% |
| Servehold % | 95% |
| Totalt poeng vunnet | 60.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.5% |
| 1. serve vunnet | 71.7% |
| 2. serve vunnet | 66.7% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.4 |
| Breakballer reddet | 60% |
| Breakballer konvertert | 32.4% |
| Returpoeng vunnet | 42% |
| Servehold % | 196.9% |
| Totalt poeng vunnet | 80.4% |
Statistikk by Surface
Hard (23)
Grus (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.1% |
| 1. serve vunnet | 64% |
| 2. serve vunnet | 54.2% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 |
| Breakballer reddet | 58.2% |
| Breakballer konvertert | 34.3% |
| Returpoeng vunnet | 42.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 77.5% |
| 1. serve vunnet | 46.4% |
| 2. serve vunnet | 25% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
| Breakballer reddet | 44.4% |
| Breakballer konvertert | 6.7% |
| Returpoeng vunnet | 22.7% |