Gus Grumet Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
L
W
L
4
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2.2/10 | |
17:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
5.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
7.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
10/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Gus Grumet – Tennisprognoser & Statistikk
Gus Grumet Vår AI-algoritme har analysert 4 kamper med Gus Grumet og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (20) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 60.8% | 56.3% | 56.3% |
| 1. serve vunnet | 59.1% | 59.7% | 59.7% |
| 2. serve vunnet | 48.6% | 47.8% | 47.8% |
| Ess / kamp | 1 | 1.1 | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 | 3.6 | 3.6 |
| Breakballer reddet | 58.3% | 58.6% | 58.6% |
| Breakballer konvertert | 22.2% | 25% | 25% |
| Returpoeng vunnet | 44.3% | 43.5% | 43.5% |
| Servehold % | 178.3% | 77.7% | 77.7% |
| Totalt poeng vunnet | 71.8% | 37.8% | 37.8% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (16) | Grus (4) |
|---|---|---|
| Første serve % | 56.3% | - |
| 1. serve vunnet | 59.7% | - |
| 2. serve vunnet | 47.8% | - |
| Ess / kamp | 1.3 | 0.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 | 2 |
| Breakballer reddet | 58.6% | - |
| Breakballer konvertert | 25% | - |
| Returpoeng vunnet | 37.7% | 51.4% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (20)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56.3% |
| 1. serve vunnet | 59.7% |
| 2. serve vunnet | 47.8% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 |
| Breakballer reddet | 58.6% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 43.5% |
| Servehold % | 77.7% |
| Totalt poeng vunnet | 37.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56.3% |
| 1. serve vunnet | 59.7% |
| 2. serve vunnet | 47.8% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 |
| Breakballer reddet | 58.6% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 43.5% |
| Servehold % | 77.7% |
| Totalt poeng vunnet | 37.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.8% |
| 1. serve vunnet | 59.1% |
| 2. serve vunnet | 48.6% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 58.3% |
| Breakballer konvertert | 22.2% |
| Returpoeng vunnet | 44.3% |
| Servehold % | 178.3% |
| Totalt poeng vunnet | 71.8% |
Statistikk by Surface
Hard (16)
Grus (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56.3% |
| 1. serve vunnet | 59.7% |
| 2. serve vunnet | 47.8% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Breakballer reddet | 58.6% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 37.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Returpoeng vunnet | 51.4% |