Henry Searle Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
1 |
76 53 |
U21.5 |
1/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.5/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
6.2/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
6.7/10 | |
14:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
O18.5 |
3.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
O19.5 |
7.4/10 | |
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
376 657 |
O19.5 |
9.9/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
5.4/10 | |
11:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
742 666 |
O19.5 |
8.5/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
O19.5 |
7.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
5.1/10 | |
11:19 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
U22.5 |
2.5/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
08:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7/10 | |
10:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
9.2/10 | |
13:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
2/10 |
Om Henry Searle – Tennisprognoser & Statistikk
Henry Searle er en 19 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 409 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 32 kamper med Henry Searle og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 59.4%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (69) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | - | 63.7% |
| 1. serve vunnet | - | - | 67.4% |
| 2. serve vunnet | - | - | 46.4% |
| Ess / kamp | 7.1 | 5.1 | 5.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.5 | 1.6 | 2.5 |
| Breakballer reddet | - | - | 64.2% |
| Breakballer konvertert | - | - | 16.2% |
| Returpoeng vunnet | 42.9% | 44.6% | 41% |
| Servehold % | - | - | 144.5% |
| Totalt poeng vunnet | 108.8% | 106.3% | 67.8% |
| Statistikk | Hard (60) | Gress (9) |
|---|---|---|
| Første serve % | 64.9% | 62.5% |
| 1. serve vunnet | 71.5% | 63.4% |
| 2. serve vunnet | 45.4% | 47.3% |
| Ess / kamp | 5.1 | 6.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 | 2 |
| Breakballer reddet | 66.7% | 61.1% |
| Breakballer konvertert | 16.2% | 16.2% |
| Returpoeng vunnet | 42.5% | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.7% |
| 1. serve vunnet | 67.4% |
| 2. serve vunnet | 46.4% |
| Ess / kamp | 5.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 64.2% |
| Breakballer konvertert | 16.2% |
| Returpoeng vunnet | 41% |
| Servehold % | 144.5% |
| Totalt poeng vunnet | 67.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 5.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.6 |
| Returpoeng vunnet | 44.6% |
| Totalt poeng vunnet | 106.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 7.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.5 |
| Returpoeng vunnet | 42.9% |
| Totalt poeng vunnet | 108.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.9% |
| 1. serve vunnet | 71.5% |
| 2. serve vunnet | 45.4% |
| Ess / kamp | 5.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 66.7% |
| Breakballer konvertert | 16.2% |
| Returpoeng vunnet | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.5% |
| 1. serve vunnet | 63.4% |
| 2. serve vunnet | 47.3% |
| Ess / kamp | 6.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 61.1% |
| Breakballer konvertert | 16.2% |
| Returpoeng vunnet | 36.2% |