Heorhii Shylov Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
W
L
2
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:08 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.5/10 | |
05:13 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Heorhii Shylov – Tennisprognoser & Statistikk
Heorhii Shylov Vår AI-algoritme har analysert 2 kamper med Heorhii Shylov og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (37) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 57.6% | 58.9% | 57.5% |
| 1. serve vunnet | 77.8% | 75.7% | 71.9% |
| 2. serve vunnet | 53.1% | 55.5% | 51.4% |
| Ess / kamp | 4.2 | 4.3 | 3.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 | 2.1 | 2.1 |
| Breakballer reddet | 50% | 58.5% | 54.1% |
| Breakballer konvertert | 13.8% | 24.8% | 24.5% |
| Returpoeng vunnet | 37.1% | 39% | 38.6% |
| Servehold % | 111.3% | 83.2% | 70.1% |
| Totalt poeng vunnet | 64.4% | 58.4% | 46.5% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (11) | Grus (9) |
|---|---|---|
| Første serve % | 58.6% | 47.1% |
| 1. serve vunnet | 77.8% | 66.4% |
| 2. serve vunnet | 53.9% | 53.3% |
| Ess / kamp | 5.5 | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 | 2.1 |
| Breakballer reddet | 57.8% | 50% |
| Breakballer konvertert | 18.8% | - |
| Returpoeng vunnet | 34% | 46.1% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (37)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.5% |
| 1. serve vunnet | 71.9% |
| 2. serve vunnet | 51.4% |
| Ess / kamp | 3.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 54.1% |
| Breakballer konvertert | 24.5% |
| Returpoeng vunnet | 38.6% |
| Servehold % | 70.1% |
| Totalt poeng vunnet | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.9% |
| 1. serve vunnet | 75.7% |
| 2. serve vunnet | 55.5% |
| Ess / kamp | 4.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 58.5% |
| Breakballer konvertert | 24.8% |
| Returpoeng vunnet | 39% |
| Servehold % | 83.2% |
| Totalt poeng vunnet | 58.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.6% |
| 1. serve vunnet | 77.8% |
| 2. serve vunnet | 53.1% |
| Ess / kamp | 4.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 13.8% |
| Returpoeng vunnet | 37.1% |
| Servehold % | 111.3% |
| Totalt poeng vunnet | 64.4% |
Statistikk by Surface
Hard (11)
Grus (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.6% |
| 1. serve vunnet | 77.8% |
| 2. serve vunnet | 53.9% |
| Ess / kamp | 5.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 57.8% |
| Breakballer konvertert | 18.8% |
| Returpoeng vunnet | 34% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 47.1% |
| 1. serve vunnet | 66.4% |
| 2. serve vunnet | 53.3% |
| Ess / kamp | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Returpoeng vunnet | 46.1% |