1. Hjem
  2. Turneringer
  3. Challenger Tunis Tunisia
  4. Inaki Montes-de la Torre
Inaki Montes-de la Torre

Inaki Montes-de la Torre Prognoser, Statistikk & Form

ES
Ranking#329
Alder23
Høyde5'10"
Vekt174 lb
HåndHøyre

Nylig form

L W W W L
29 Analyserte kamper
72.4% Prediksjonsnøyaktighet

Tennisprognoser

Drevet av TennisPredictions
DatoKampScore12TIPSPRED. SCOREBEST TIPTILLIT

10:00

Ferdig
ES
I. Montes-de la
ES
M. Alcala Gurri
0
2
-143
107

1

-143
66
42

1

-143
8.5/10

09:00

Ferdig
ES
N. A. Varona
ES
I. Montes-de la
0
2
165
-217

2

-217
173
666

O21.5

-105
5.7/10
DatoKampScore12TIPSPRED. SCOREBEST TIPTILLIT

10:00

Ferdig
FR
T. Faurel
ES
I. Montes-de la (7)
2
0
210
-303

2

-303
43
66

2

-303
6.4/10

13:00

Ferdig
FR
A. Weber
ES
I. Montes-de la
0
2
540
-1000

2

-1000
23
66

2

-1000
10/10
DatoKampScore12TIPSPRED. SCOREBEST TIPTILLIT

10:00

Ferdig
DE
D. Dedura-P.
ES
I. Montes-de la
2
0
-133
110

2

110
463
646

2

110
2.8/10
DatoKampScore12TIPSPRED. SCOREBEST TIPTILLIT

15:00

Ferdig
DE
J. Engel (5)
ES
I. M. l. Torre
2
1
125
-143

2

-143
264
636

O19.5

-208
7/10

12:05

Ferdig
ES
I. M. l. Torre (4)
FI
E. Vasa (8)
2
0
-385
290

1

-385
66
43

1

-385
9.3/10

09:30

Ferdig
ES
I. M. l. Torre
ES
D. Barreto
2
0
-667
435

1

-667
66
23

1

-667
3/10
DatoKampScore12TIPSPRED. SCOREBEST TIPTILLIT

15:50

Ferdig
ES
A. S. Quilez
ES
I. M. l. Torre (WC)
2
0
200
-250

2

-250
52
76

U24.5

-185
5.5/10
DatoKampScore12TIPSPRED. SCOREBEST TIPTILLIT

10:00

Ferdig
IT
J. Vasamì
ES
I. M. l. Torre
0
2
126
-175

2

-175
35
67

2

-175
6.6/10

12:09

Ferdig
ES
I. M. l. Torre
PL
M. Kasnikowski
2
1
105
-139

2

-139
44
66

U22.5

-147
3.1/10

Om Inaki Montes-de la Torre – Tennisprognoser & Statistikk

Inaki Montes-de la Torre er en 23 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 329 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 29 kamper med Inaki Montes-de la Torre og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 72.4%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.

Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.

Servestatistikk & Returstatistikk
Statistikk Siste 10 (10) Siste 20 (20) Siste 52 uker (72)
Første serve % 59.1% 59.6% 59%
1. serve vunnet 67.3% 63.9% 65.8%
2. serve vunnet 54.3% 47.9% 47.2%
Ess / kamp 1.4 1.3 2
Dobbeltfeil / kamp 3.7 4 4.7
Breakballer reddet 57.7% 53.2% 58.9%
Breakballer konvertert 38.9% 43.4% 33.9%
Returpoeng vunnet 48.8% 50.4% 45.1%
Servehold % 101.2% 99.5% 83.5%
Totalt poeng vunnet 66% 66.9% 57.4%
Statistikk by Surface
Statistikk Hard (37) Grus (35)
Første serve % 58.5% 59.9%
1. serve vunnet 67.8% 63%
2. serve vunnet 47.9% 46.1%
Ess / kamp 2.3 1.8
Dobbeltfeil / kamp 4.9 4.4
Breakballer reddet 66.7% 48.7%
Breakballer konvertert 30.6% 37.8%
Returpoeng vunnet 40.1% 48.8%
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (72) Siste 20 (20) Siste 10 (10)
StatValue
Første serve %59%
1. serve vunnet65.8%
2. serve vunnet47.2%
Ess / kamp2
Dobbeltfeil / kamp4.7
Breakballer reddet58.9%
Breakballer konvertert33.9%
Returpoeng vunnet45.1%
Servehold %83.5%
Totalt poeng vunnet57.4%
StatValue
Første serve %59.6%
1. serve vunnet63.9%
2. serve vunnet47.9%
Ess / kamp1.3
Dobbeltfeil / kamp4
Breakballer reddet53.2%
Breakballer konvertert43.4%
Returpoeng vunnet50.4%
Servehold %99.5%
Totalt poeng vunnet66.9%
StatValue
Første serve %59.1%
1. serve vunnet67.3%
2. serve vunnet54.3%
Ess / kamp1.4
Dobbeltfeil / kamp3.7
Breakballer reddet57.7%
Breakballer konvertert38.9%
Returpoeng vunnet48.8%
Servehold %101.2%
Totalt poeng vunnet66%
Statistikk by Surface
Hard (37) Grus (35)
StatValue
Første serve %58.5%
1. serve vunnet67.8%
2. serve vunnet47.9%
Ess / kamp2.3
Dobbeltfeil / kamp4.9
Breakballer reddet66.7%
Breakballer konvertert30.6%
Returpoeng vunnet40.1%
StatValue
Første serve %59.9%
1. serve vunnet63%
2. serve vunnet46.1%
Ess / kamp1.8
Dobbeltfeil / kamp4.4
Breakballer reddet48.7%
Breakballer konvertert37.8%
Returpoeng vunnet48.8%