Jefferson Wendler Filho Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1130
Alder20
Nylig form
W
L
W
L
L
2
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:20 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
5.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 661 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
|
||
13:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Om Jefferson Wendler Filho – Tennisprognoser & Statistikk
Jefferson Wendler Filho er en 20 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 2 kamper med Jefferson Wendler Filho og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (19) | Siste 52 uker (19) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 64.1% | 64.1% | 64.1% |
| 1. serve vunnet | 60.9% | 60.9% | 60.9% |
| 2. serve vunnet | 38.8% | 38.8% | 38.8% |
| Ess / kamp | 0.9 | 0.9 | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.4 | 3.1 | 3.1 |
| Breakballer reddet | 52.2% | 52.2% | 52.2% |
| Breakballer konvertert | 25.8% | 25.8% | 25.8% |
| Returpoeng vunnet | 39.7% | 39.7% | 39.7% |
| Servehold % | 65.5% | 93.9% | 93.9% |
| Totalt poeng vunnet | 51.5% | 51.5% | 51.5% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (3) | Grus (16) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 64.1% |
| 1. serve vunnet | - | 60.9% |
| 2. serve vunnet | - | 38.8% |
| Ess / kamp | 0.7 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 | 3.5 |
| Breakballer reddet | - | 52.2% |
| Breakballer konvertert | - | 25.8% |
| Returpoeng vunnet | - | 39.7% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (19)
Siste 20 (19)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.1% |
| 1. serve vunnet | 60.9% |
| 2. serve vunnet | 38.8% |
| Ess / kamp | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.1 |
| Breakballer reddet | 52.2% |
| Breakballer konvertert | 25.8% |
| Returpoeng vunnet | 39.7% |
| Servehold % | 93.9% |
| Totalt poeng vunnet | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.1% |
| 1. serve vunnet | 60.9% |
| 2. serve vunnet | 38.8% |
| Ess / kamp | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.1 |
| Breakballer reddet | 52.2% |
| Breakballer konvertert | 25.8% |
| Returpoeng vunnet | 39.7% |
| Servehold % | 93.9% |
| Totalt poeng vunnet | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.1% |
| 1. serve vunnet | 60.9% |
| 2. serve vunnet | 38.8% |
| Ess / kamp | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.4 |
| Breakballer reddet | 52.2% |
| Breakballer konvertert | 25.8% |
| Returpoeng vunnet | 39.7% |
| Servehold % | 65.5% |
| Totalt poeng vunnet | 51.5% |
Statistikk by Surface
Hard (3)
Grus (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.1% |
| 1. serve vunnet | 60.9% |
| 2. serve vunnet | 38.8% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 |
| Breakballer reddet | 52.2% |
| Breakballer konvertert | 25.8% |
| Returpoeng vunnet | 39.7% |