Jeremy Gschwendtner Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#973
Alder27
Nylig form
L
W
W
W
L
9
Analyserte kamper
66.7%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 265 |
O19.5 |
7.7/10 | |
13:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.5/10 | |
10:08 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
6.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U19.5 |
2.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6/10 | |
10:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 461 |
1 |
1.7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
8.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
|
||
12:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
|
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 624 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Jeremy Gschwendtner – Tennisprognoser & Statistikk
Jeremy Gschwendtner er en 27 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 9 kamper med Jeremy Gschwendtner og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 66.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (46) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 66.2% | 64.5% |
| 1. serve vunnet | - | 69.4% | 66.1% |
| 2. serve vunnet | - | 56.3% | 49.5% |
| Ess / kamp | 0.6 | 1.3 | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 | 4.3 | 4.4 |
| Breakballer reddet | - | 68.4% | 68.4% |
| Breakballer konvertert | - | 60% | 52.4% |
| Returpoeng vunnet | 44.8% | 47.2% | 46.5% |
| Servehold % | - | 235% | 361.6% |
| Totalt poeng vunnet | 102.9% | 85.1% | 81.3% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (14) | Grus (32) |
|---|---|---|
| Første serve % | 66.2% | 54.8% |
| 1. serve vunnet | 69.4% | 43.5% |
| 2. serve vunnet | 56.3% | 21.1% |
| Ess / kamp | 2 | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.5 | 4 |
| Breakballer reddet | 68.4% | - |
| Breakballer konvertert | 60% | 14.3% |
| Returpoeng vunnet | 51.8% | 38.4% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (46)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.5% |
| 1. serve vunnet | 66.1% |
| 2. serve vunnet | 49.5% |
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.4 |
| Breakballer reddet | 68.4% |
| Breakballer konvertert | 52.4% |
| Returpoeng vunnet | 46.5% |
| Servehold % | 361.6% |
| Totalt poeng vunnet | 81.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.2% |
| 1. serve vunnet | 69.4% |
| 2. serve vunnet | 56.3% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.3 |
| Breakballer reddet | 68.4% |
| Breakballer konvertert | 60% |
| Returpoeng vunnet | 47.2% |
| Servehold % | 235% |
| Totalt poeng vunnet | 85.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 |
| Returpoeng vunnet | 44.8% |
| Totalt poeng vunnet | 102.9% |
Statistikk by Surface
Hard (14)
Grus (32)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.2% |
| 1. serve vunnet | 69.4% |
| 2. serve vunnet | 56.3% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.5 |
| Breakballer reddet | 68.4% |
| Breakballer konvertert | 60% |
| Returpoeng vunnet | 51.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 54.8% |
| 1. serve vunnet | 43.5% |
| 2. serve vunnet | 21.1% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Breakballer konvertert | 14.3% |
| Returpoeng vunnet | 38.4% |