John Hallquist Lithén Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.2/10 | |
04:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
O20.5 |
3.7/10 | |
08:37 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.4/10 | |
11:59 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
7.2/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
5.5/10 | |
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
O20.5 |
6/10 | |
10:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
3.7/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 263 |
1 |
10/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.2/10 | |
15:15 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 746 |
O20.5 |
8.6/10 | |
16:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.5/10 | |
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.7/10 | |
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.3/10 | |
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
3.2/10 | |
16:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 643 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
622 466 |
2 |
3.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.8/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
10/10 |
Om John Hallquist Lithén – Tennisprognoser & Statistikk
John Hallquist Lithén er en 23 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 23 kamper med John Hallquist Lithén og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 56.5%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (61) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 89.5% | 69.2% |
| 1. serve vunnet | - | 29.4% | 62.7% |
| 2. serve vunnet | - | 25% | 47.1% |
| Ess / kamp | 2 | 1.2 | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 | 2 | 1.6 |
| Breakballer reddet | - | 40% | 59.3% |
| Breakballer konvertert | - | 0% | 41% |
| Returpoeng vunnet | 43.9% | 42.6% | 44.5% |
| Servehold % | - | 1186.8% | 149% |
| Totalt poeng vunnet | 103.5% | 95.5% | 66.9% |
| Statistikk | Hard (32) | Grus (29) |
|---|---|---|
| Første serve % | 73.1% | 64.2% |
| 1. serve vunnet | 58.6% | 68.6% |
| 2. serve vunnet | 43% | 51.1% |
| Ess / kamp | 1.1 | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 | 1.6 |
| Breakballer reddet | 56.5% | 65.5% |
| Breakballer konvertert | 32.8% | 50.9% |
| Returpoeng vunnet | 43.3% | 48.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.2% |
| 1. serve vunnet | 62.7% |
| 2. serve vunnet | 47.1% |
| Ess / kamp | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.6 |
| Breakballer reddet | 59.3% |
| Breakballer konvertert | 41% |
| Returpoeng vunnet | 44.5% |
| Servehold % | 149% |
| Totalt poeng vunnet | 66.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 89.5% |
| 1. serve vunnet | 29.4% |
| 2. serve vunnet | 25% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 40% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 42.6% |
| Servehold % | 1186.8% |
| Totalt poeng vunnet | 95.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Returpoeng vunnet | 43.9% |
| Totalt poeng vunnet | 103.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 73.1% |
| 1. serve vunnet | 58.6% |
| 2. serve vunnet | 43% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
| Breakballer reddet | 56.5% |
| Breakballer konvertert | 32.8% |
| Returpoeng vunnet | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.2% |
| 1. serve vunnet | 68.6% |
| 2. serve vunnet | 51.1% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.6 |
| Breakballer reddet | 65.5% |
| Breakballer konvertert | 50.9% |
| Returpoeng vunnet | 48.2% |