Jonathan Mridha Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1440
Alder30
Høyde6'0"
Vekt165 lb
HåndHøyre
Nylig form
L
W
L
W
L
6
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:39 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.9/10 | |
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
2.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.6/10 | |
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:12 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
|
||
15:15 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 166 |
|
Om Jonathan Mridha – Tennisprognoser & Statistikk
Jonathan Mridha er en 30 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 1440 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 6 kamper med Jonathan Mridha og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (40) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 56.7% | 58.8% | 60.3% |
| 1. serve vunnet | 61.8% | 67% | 67.5% |
| 2. serve vunnet | 53% | 56.3% | 54.4% |
| Ess / kamp | 1.5 | 2.3 | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 | 1.8 | 2.2 |
| Breakballer reddet | 42.9% | 56.6% | 57.9% |
| Breakballer konvertert | 28.3% | 31.5% | 32.9% |
| Returpoeng vunnet | 39.7% | 41.3% | 41.8% |
| Servehold % | 103% | 77.6% | 86% |
| Totalt poeng vunnet | 61.9% | 56.8% | 55.7% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (21) | Grus (17) |
|---|---|---|
| Første serve % | 59.6% | 62.6% |
| 1. serve vunnet | 66.3% | 71.1% |
| 2. serve vunnet | 55.4% | 50.8% |
| Ess / kamp | 3.1 | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 | 2.5 |
| Breakballer reddet | 57.1% | 60.9% |
| Breakballer konvertert | 30% | 42.6% |
| Returpoeng vunnet | 40.7% | 44.2% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (40)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.3% |
| 1. serve vunnet | 67.5% |
| 2. serve vunnet | 54.4% |
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 57.9% |
| Breakballer konvertert | 32.9% |
| Returpoeng vunnet | 41.8% |
| Servehold % | 86% |
| Totalt poeng vunnet | 55.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.8% |
| 1. serve vunnet | 67% |
| 2. serve vunnet | 56.3% |
| Ess / kamp | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 56.6% |
| Breakballer konvertert | 31.5% |
| Returpoeng vunnet | 41.3% |
| Servehold % | 77.6% |
| Totalt poeng vunnet | 56.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56.7% |
| 1. serve vunnet | 61.8% |
| 2. serve vunnet | 53% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 42.9% |
| Breakballer konvertert | 28.3% |
| Returpoeng vunnet | 39.7% |
| Servehold % | 103% |
| Totalt poeng vunnet | 61.9% |
Statistikk by Surface
Hard (21)
Grus (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 59.6% |
| 1. serve vunnet | 66.3% |
| 2. serve vunnet | 55.4% |
| Ess / kamp | 3.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 30% |
| Returpoeng vunnet | 40.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.6% |
| 1. serve vunnet | 71.1% |
| 2. serve vunnet | 50.8% |
| Ess / kamp | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 60.9% |
| Breakballer konvertert | 42.6% |
| Returpoeng vunnet | 44.2% |