Ksenia Efremova Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#623
Nylig form
L
W
L
L
L
10
Analyserte kamper
70%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:25 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
621 366 |
2 |
10/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:45 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 642 |
1 |
7.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.2/10 | |
04:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.9/10 | |
06:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
04:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
6.7/10 |
Om Ksenia Efremova – Tennisprognoser & Statistikk
Ksenia Efremova Vår AI-algoritme har analysert 10 kamper med Ksenia Efremova og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 70%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (13) | Siste 52 uker (13) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 69.3% | 67.1% | 67.1% |
| 1. serve vunnet | 57.5% | 56.6% | 56.6% |
| 2. serve vunnet | 43.1% | 41.5% | 41.5% |
| Ess / kamp | 1.7 | 1.4 | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 | 4.8 | 4.8 |
| Breakballer reddet | 47.1% | 48.5% | 48.5% |
| Breakballer konvertert | 25% | 27% | 27% |
| Returpoeng vunnet | 38.4% | 39.2% | 39.2% |
| Servehold % | 59.9% | 68.2% | 68.2% |
| Totalt poeng vunnet | 45.7% | 45.4% | 45.4% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (6) | Grus (7) |
|---|---|---|
| Første serve % | 55.6% | 68.3% |
| 1. serve vunnet | 32% | 58.7% |
| 2. serve vunnet | 45% | 41% |
| Ess / kamp | 1.3 | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 | 6.3 |
| Breakballer reddet | 25% | 51.7% |
| Breakballer konvertert | 25% | 27.3% |
| Returpoeng vunnet | 40% | 39.1% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (13)
Siste 20 (13)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.1% |
| 1. serve vunnet | 56.6% |
| 2. serve vunnet | 41.5% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.8 |
| Breakballer reddet | 48.5% |
| Breakballer konvertert | 27% |
| Returpoeng vunnet | 39.2% |
| Servehold % | 68.2% |
| Totalt poeng vunnet | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.1% |
| 1. serve vunnet | 56.6% |
| 2. serve vunnet | 41.5% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.8 |
| Breakballer reddet | 48.5% |
| Breakballer konvertert | 27% |
| Returpoeng vunnet | 39.2% |
| Servehold % | 68.2% |
| Totalt poeng vunnet | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.3% |
| 1. serve vunnet | 57.5% |
| 2. serve vunnet | 43.1% |
| Ess / kamp | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Breakballer reddet | 47.1% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 38.4% |
| Servehold % | 59.9% |
| Totalt poeng vunnet | 45.7% |
Statistikk by Surface
Hard (6)
Grus (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.6% |
| 1. serve vunnet | 32% |
| 2. serve vunnet | 45% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 25% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 40% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.3% |
| 1. serve vunnet | 58.7% |
| 2. serve vunnet | 41% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.3 |
| Breakballer reddet | 51.7% |
| Breakballer konvertert | 27.3% |
| Returpoeng vunnet | 39.1% |