Lautaro Agustin Falabella Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#906
Alder27
Høyde5'9"
Vekt154 lb
HåndHøyre
Nylig form
L
L
W
L
L
6
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.7/10 | |
14:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:17 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:10 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 624 |
O7.5 |
9.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 635 |
O21.5 |
6.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Lautaro Agustin Falabella – Tennisprognoser & Statistikk
Lautaro Agustin Falabella er en 27 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 906 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 6 kamper med Lautaro Agustin Falabella og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (61) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 62.3% | 63.7% | 61.7% |
| 1. serve vunnet | 64% | 64.1% | 64.9% |
| 2. serve vunnet | 43.7% | 46.6% | 46.2% |
| Ess / kamp | 1.2 | 1.3 | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 | 3 | 3 |
| Breakballer reddet | 59.2% | 59.5% | 59% |
| Breakballer konvertert | 35.5% | 41.4% | 40.4% |
| Returpoeng vunnet | 43.2% | 44.2% | 44.7% |
| Servehold % | 62.9% | 61.9% | 76% |
| Totalt poeng vunnet | 52.7% | 52.6% | 52% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (2) | Grus (59) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 61.7% |
| 1. serve vunnet | - | 64.9% |
| 2. serve vunnet | - | 46.2% |
| Ess / kamp | 2.5 | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 | 3 |
| Breakballer reddet | - | 59% |
| Breakballer konvertert | - | 40.4% |
| Returpoeng vunnet | - | 44.7% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (61)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.7% |
| 1. serve vunnet | 64.9% |
| 2. serve vunnet | 46.2% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 59% |
| Breakballer konvertert | 40.4% |
| Returpoeng vunnet | 44.7% |
| Servehold % | 76% |
| Totalt poeng vunnet | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.7% |
| 1. serve vunnet | 64.1% |
| 2. serve vunnet | 46.6% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 59.5% |
| Breakballer konvertert | 41.4% |
| Returpoeng vunnet | 44.2% |
| Servehold % | 61.9% |
| Totalt poeng vunnet | 52.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.3% |
| 1. serve vunnet | 64% |
| 2. serve vunnet | 43.7% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 59.2% |
| Breakballer konvertert | 35.5% |
| Returpoeng vunnet | 43.2% |
| Servehold % | 62.9% |
| Totalt poeng vunnet | 52.7% |
Statistikk by Surface
Hard (2)
Grus (59)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.7% |
| 1. serve vunnet | 64.9% |
| 2. serve vunnet | 46.2% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 59% |
| Breakballer konvertert | 40.4% |
| Returpoeng vunnet | 44.7% |