Leonardo Malgaroli Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1114
Alder23
Nylig form
L
W
L
L
3
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:38 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 | |
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Leonardo Malgaroli – Tennisprognoser & Statistikk
Leonardo Malgaroli er en 23 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 3 kamper med Leonardo Malgaroli og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (18) | Siste 52 uker (18) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 63% | 63% | 63% |
| 1. serve vunnet | 47.1% | 47.1% | 47.1% |
| 2. serve vunnet | 53.3% | 53.3% | 53.3% |
| Ess / kamp | 1.3 | 1.3 | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 | 2.7 | 2.7 |
| Breakballer reddet | 36.4% | 36.4% | 36.4% |
| Breakballer konvertert | 30.8% | 30.8% | 30.8% |
| Returpoeng vunnet | 40.2% | 40.2% | 40.2% |
| Servehold % | 132.1% | 474.1% | 474.1% |
| Totalt poeng vunnet | 62.2% | 62.2% | 62.2% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (1) | Grus (14) |
|---|---|---|
| Første serve % | 63% | - |
| 1. serve vunnet | 47.1% | - |
| 2. serve vunnet | 53.3% | - |
| Ess / kamp | 3 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 0 | 3.2 |
| Breakballer reddet | 36.4% | - |
| Breakballer konvertert | 30.8% | - |
| Returpoeng vunnet | 41.5% | 39.5% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (18)
Siste 20 (18)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63% |
| 1. serve vunnet | 47.1% |
| 2. serve vunnet | 53.3% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 36.4% |
| Breakballer konvertert | 30.8% |
| Returpoeng vunnet | 40.2% |
| Servehold % | 474.1% |
| Totalt poeng vunnet | 62.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63% |
| 1. serve vunnet | 47.1% |
| 2. serve vunnet | 53.3% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 36.4% |
| Breakballer konvertert | 30.8% |
| Returpoeng vunnet | 40.2% |
| Servehold % | 474.1% |
| Totalt poeng vunnet | 62.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63% |
| 1. serve vunnet | 47.1% |
| 2. serve vunnet | 53.3% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 |
| Breakballer reddet | 36.4% |
| Breakballer konvertert | 30.8% |
| Returpoeng vunnet | 40.2% |
| Servehold % | 132.1% |
| Totalt poeng vunnet | 62.2% |
Statistikk by Surface
Hard (1)
Grus (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63% |
| 1. serve vunnet | 47.1% |
| 2. serve vunnet | 53.3% |
| Ess / kamp | 3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 0 |
| Breakballer reddet | 36.4% |
| Breakballer konvertert | 30.8% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Returpoeng vunnet | 39.5% |