Lorenzo Sonego Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#66
Alder30
Høyde6'3"
Vekt168 lb
HåndHøyre
Nylig form
W
L
L
L
L
8
Analyserte kamper
75%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U29.5 |
8.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
3.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
U29.5 |
5.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
6.2/10 | |
10:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
U29.5 |
6.7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ferdig |
| 3
0
|
|
|
1 |
4666 6442 |
1 |
10/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O20.5 |
8.3/10 | |
05:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U30.5 |
9.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 724 |
|
||
15:40 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 266 |
|
||
17:40 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 644 |
|
Om Lorenzo Sonego – Tennisprognoser & Statistikk
Lorenzo Sonego er en 30 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 66 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 8 kamper med Lorenzo Sonego og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 75%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (42) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 65.3% | 67.1% | 67.9% |
| 1. serve vunnet | 68.4% | 71.6% | 71.8% |
| 2. serve vunnet | 47.4% | 51.1% | 51.6% |
| Ess / kamp | 4.8 | 5.6 | 6.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 | 1.5 | 2.3 |
| Breakballer reddet | 62.3% | 65.6% | 65% |
| Breakballer konvertert | 18.6% | 19.6% | 16.7% |
| Returpoeng vunnet | 36.3% | 36.4% | 34.9% |
| Servehold % | 61.1% | 64.8% | 65.3% |
| Totalt poeng vunnet | 48.7% | 50.4% | 50.4% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (27) | Grus (6) | Gress (9) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 66.1% | 64.1% | 74% |
| 1. serve vunnet | 72.9% | 64.5% | 72.5% |
| 2. serve vunnet | 50.2% | 50.6% | 56.6% |
| Ess / kamp | 6.7 | 2.8 | 7.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 | 2 | 1.8 |
| Breakballer reddet | 67.8% | 51.1% | 69.2% |
| Breakballer konvertert | 19% | 15.6% | 12% |
| Returpoeng vunnet | 34.6% | 36.1% | 34.8% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (42)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.9% |
| 1. serve vunnet | 71.8% |
| 2. serve vunnet | 51.6% |
| Ess / kamp | 6.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 65% |
| Breakballer konvertert | 16.7% |
| Returpoeng vunnet | 34.9% |
| Servehold % | 65.3% |
| Totalt poeng vunnet | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.1% |
| 1. serve vunnet | 71.6% |
| 2. serve vunnet | 51.1% |
| Ess / kamp | 5.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.5 |
| Breakballer reddet | 65.6% |
| Breakballer konvertert | 19.6% |
| Returpoeng vunnet | 36.4% |
| Servehold % | 64.8% |
| Totalt poeng vunnet | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.3% |
| 1. serve vunnet | 68.4% |
| 2. serve vunnet | 47.4% |
| Ess / kamp | 4.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 62.3% |
| Breakballer konvertert | 18.6% |
| Returpoeng vunnet | 36.3% |
| Servehold % | 61.1% |
| Totalt poeng vunnet | 48.7% |
Statistikk by Surface
Hard (27)
Grus (6)
Gress (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.1% |
| 1. serve vunnet | 72.9% |
| 2. serve vunnet | 50.2% |
| Ess / kamp | 6.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 67.8% |
| Breakballer konvertert | 19% |
| Returpoeng vunnet | 34.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.1% |
| 1. serve vunnet | 64.5% |
| 2. serve vunnet | 50.6% |
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 51.1% |
| Breakballer konvertert | 15.6% |
| Returpoeng vunnet | 36.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 74% |
| 1. serve vunnet | 72.5% |
| 2. serve vunnet | 56.6% |
| Ess / kamp | 7.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 69.2% |
| Breakballer konvertert | 12% |
| Returpoeng vunnet | 34.8% |