Lucie Petruzelova Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#801
Alder23
Nylig form
L
L
W
L
L
10
Analyserte kamper
60%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O20.5 |
7.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:04 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
15:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
5.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
1.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
644 366 |
O19.5 |
7.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.3/10 | |
11:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
4.9/10 | |
09:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.9/10 | |
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Lucie Petruzelova – Tennisprognoser & Statistikk
Lucie Petruzelova er en 23 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 10 kamper med Lucie Petruzelova og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 60%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (41) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 63.5% | 59.1% |
| 1. serve vunnet | - | 70.6% | 65.8% |
| 2. serve vunnet | - | 46.3% | 49.7% |
| Ess / kamp | 0.6 | 1.1 | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 | 2.3 | 2.8 |
| Breakballer reddet | - | 60% | 57.1% |
| Breakballer konvertert | - | 43.6% | 50% |
| Returpoeng vunnet | 45.5% | 46.2% | 48% |
| Servehold % | - | 178.9% | 138.9% |
| Totalt poeng vunnet | 95% | 74.8% | 66.4% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (4) | Grus (30) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 55.7% |
| 1. serve vunnet | - | 61.6% |
| 2. serve vunnet | - | 51.8% |
| Ess / kamp | 0.3 | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 | 3.2 |
| Breakballer reddet | - | 55.3% |
| Breakballer konvertert | - | 55.9% |
| Returpoeng vunnet | - | 48.2% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (41)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 59.1% |
| 1. serve vunnet | 65.8% |
| 2. serve vunnet | 49.7% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 50% |
| Returpoeng vunnet | 48% |
| Servehold % | 138.9% |
| Totalt poeng vunnet | 66.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.5% |
| 1. serve vunnet | 70.6% |
| 2. serve vunnet | 46.3% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 60% |
| Breakballer konvertert | 43.6% |
| Returpoeng vunnet | 46.2% |
| Servehold % | 178.9% |
| Totalt poeng vunnet | 74.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Returpoeng vunnet | 45.5% |
| Totalt poeng vunnet | 95% |
Statistikk by Surface
Hard (4)
Grus (30)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.7% |
| 1. serve vunnet | 61.6% |
| 2. serve vunnet | 51.8% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Breakballer reddet | 55.3% |
| Breakballer konvertert | 55.9% |
| Returpoeng vunnet | 48.2% |