Marko Mesarovic Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1329
Nylig form
W
L
W
L
L
2
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:05 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
3.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
366 637 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
620 466 |
|
||
19:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 624 |
|
Om Marko Mesarovic – Tennisprognoser & Statistikk
Marko Mesarovic Vår AI-algoritme har analysert 2 kamper med Marko Mesarovic og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (15) | Siste 52 uker (15) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 59.7% | 59.2% | 59.2% |
| 1. serve vunnet | 72.5% | 70.9% | 70.9% |
| 2. serve vunnet | 46.3% | 48% | 48% |
| Ess / kamp | 4.1 | 3.6 | 3.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 | 2.9 | 2.9 |
| Breakballer reddet | 68.4% | 65% | 65% |
| Breakballer konvertert | 37.9% | 40% | 40% |
| Returpoeng vunnet | 43.8% | 44.9% | 44.9% |
| Servehold % | 72.7% | 75.3% | 75.3% |
| Totalt poeng vunnet | 57.4% | 57.2% | 57.2% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (12) | Grus (1) |
|---|---|---|
| Første serve % | 59.2% | - |
| 1. serve vunnet | 70.9% | - |
| 2. serve vunnet | 48% | - |
| Ess / kamp | 3.7 | 4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 | 8 |
| Breakballer reddet | 65% | - |
| Breakballer konvertert | 40% | - |
| Returpoeng vunnet | 45.5% | 41.7% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (15)
Siste 20 (15)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 59.2% |
| 1. serve vunnet | 70.9% |
| 2. serve vunnet | 48% |
| Ess / kamp | 3.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 65% |
| Breakballer konvertert | 40% |
| Returpoeng vunnet | 44.9% |
| Servehold % | 75.3% |
| Totalt poeng vunnet | 57.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 59.2% |
| 1. serve vunnet | 70.9% |
| 2. serve vunnet | 48% |
| Ess / kamp | 3.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 65% |
| Breakballer konvertert | 40% |
| Returpoeng vunnet | 44.9% |
| Servehold % | 75.3% |
| Totalt poeng vunnet | 57.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 59.7% |
| 1. serve vunnet | 72.5% |
| 2. serve vunnet | 46.3% |
| Ess / kamp | 4.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Breakballer reddet | 68.4% |
| Breakballer konvertert | 37.9% |
| Returpoeng vunnet | 43.8% |
| Servehold % | 72.7% |
| Totalt poeng vunnet | 57.4% |
Statistikk by Surface
Hard (12)
Grus (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 59.2% |
| 1. serve vunnet | 70.9% |
| 2. serve vunnet | 48% |
| Ess / kamp | 3.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Breakballer reddet | 65% |
| Breakballer konvertert | 40% |
| Returpoeng vunnet | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 8 |
| Returpoeng vunnet | 41.7% |