Maxime Chazal Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
4.2/10 | |
13:02 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
O19.5 |
2.6/10 | |
20:15 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
166 637 |
2 |
1.5/10 | |
19:15 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.3/10 | |
19:10 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
647 465 |
O21.5 |
7.7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
2.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
10:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U22.5 |
2.6/10 | |
14:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 726 |
O20.5 |
4/10 | |
10:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O21.5 |
7.4/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
O21.5 |
5.2/10 |
Om Maxime Chazal – Tennisprognoser & Statistikk
Maxime Chazal er en 32 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 478 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 17 kamper med Maxime Chazal og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 47.1%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (38) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 64.9% | 64.7% | 65.1% |
| 1. serve vunnet | 76% | 72.7% | 70.4% |
| 2. serve vunnet | 43.9% | 49% | 48% |
| Ess / kamp | 4.1 | 2.7 | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 | 2.4 | 2.8 |
| Breakballer reddet | 45.8% | 56.3% | 52.9% |
| Breakballer konvertert | 17.2% | 17.9% | 23.7% |
| Returpoeng vunnet | 38.8% | 38.3% | 39.5% |
| Servehold % | 110.6% | 114.7% | 97.8% |
| Totalt poeng vunnet | 65.2% | 65.2% | 61.1% |
| Statistikk | Hard (11) | Grus (27) |
|---|---|---|
| Første serve % | 65.6% | 64.8% |
| 1. serve vunnet | 75% | 67.8% |
| 2. serve vunnet | 47.4% | 48.4% |
| Ess / kamp | 4.3 | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 | 2.8 |
| Breakballer reddet | 56.5% | 51.6% |
| Breakballer konvertert | 16.1% | 27.9% |
| Returpoeng vunnet | 39.7% | 39.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.1% |
| 1. serve vunnet | 70.4% |
| 2. serve vunnet | 48% |
| Ess / kamp | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 52.9% |
| Breakballer konvertert | 23.7% |
| Returpoeng vunnet | 39.5% |
| Servehold % | 97.8% |
| Totalt poeng vunnet | 61.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.7% |
| 1. serve vunnet | 72.7% |
| 2. serve vunnet | 49% |
| Ess / kamp | 2.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Breakballer reddet | 56.3% |
| Breakballer konvertert | 17.9% |
| Returpoeng vunnet | 38.3% |
| Servehold % | 114.7% |
| Totalt poeng vunnet | 65.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.9% |
| 1. serve vunnet | 76% |
| 2. serve vunnet | 43.9% |
| Ess / kamp | 4.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 45.8% |
| Breakballer konvertert | 17.2% |
| Returpoeng vunnet | 38.8% |
| Servehold % | 110.6% |
| Totalt poeng vunnet | 65.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.6% |
| 1. serve vunnet | 75% |
| 2. serve vunnet | 47.4% |
| Ess / kamp | 4.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 56.5% |
| Breakballer konvertert | 16.1% |
| Returpoeng vunnet | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.8% |
| 1. serve vunnet | 67.8% |
| 2. serve vunnet | 48.4% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 51.6% |
| Breakballer konvertert | 27.9% |
| Returpoeng vunnet | 39.4% |