Maya Iyengar Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#752
Nylig form
W
W
W
L
L
10
Analyserte kamper
60%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.3/10 | |
16:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
562 726 |
2 |
4.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
O18.5 |
9.4/10 | |
15:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 | |
18:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
4.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
8.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Maya Iyengar – Tennisprognoser & Statistikk
Maya Iyengar Vår AI-algoritme har analysert 10 kamper med Maya Iyengar og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 60%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (26) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 55.3% | 55.3% |
| 1. serve vunnet | - | 46.2% | 46.2% |
| 2. serve vunnet | - | 42.9% | 42.9% |
| Ess / kamp | 3.1 | 2.8 | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 | 4.1 | 4 |
| Breakballer reddet | - | 42.9% | 42.9% |
| Breakballer konvertert | - | 0% | 0% |
| Returpoeng vunnet | 45.3% | 44.2% | 44.2% |
| Servehold % | - | 874.5% | 961.7% |
| Totalt poeng vunnet | 98.6% | 91.4% | 91.4% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (17) | Grus (9) |
|---|---|---|
| Første serve % | 55.3% | - |
| 1. serve vunnet | 46.2% | - |
| 2. serve vunnet | 42.9% | - |
| Ess / kamp | 2.1 | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.1 | 4 |
| Breakballer reddet | 42.9% | - |
| Breakballer konvertert | 0% | - |
| Returpoeng vunnet | 40.1% | 45.4% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (26)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.3% |
| 1. serve vunnet | 46.2% |
| 2. serve vunnet | 42.9% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Breakballer reddet | 42.9% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 44.2% |
| Servehold % | 961.7% |
| Totalt poeng vunnet | 91.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.3% |
| 1. serve vunnet | 46.2% |
| 2. serve vunnet | 42.9% |
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.1 |
| Breakballer reddet | 42.9% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 44.2% |
| Servehold % | 874.5% |
| Totalt poeng vunnet | 91.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 3.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 |
| Returpoeng vunnet | 45.3% |
| Totalt poeng vunnet | 98.6% |
Statistikk by Surface
Hard (17)
Grus (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.3% |
| 1. serve vunnet | 46.2% |
| 2. serve vunnet | 42.9% |
| Ess / kamp | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.1 |
| Breakballer reddet | 42.9% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Returpoeng vunnet | 45.4% |