Meiling Wang Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#623
Alder25
Nylig form
W
L
L
L
L
9
Analyserte kamper
66.7%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 02 |
1 |
10/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
5.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.5/10 | |
03:00 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
1 |
167 625 |
O20.5 |
6.5/10 | |
06:11 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
5.7/10 | |
06:12 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:16 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
2.5/10 | |
05:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.3/10 | |
08:10 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.5/10 |
Om Meiling Wang – Tennisprognoser & Statistikk
Meiling Wang er en 25 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 9 kamper med Meiling Wang og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 66.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (26) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 85.1% | 74.4% | 74.4% |
| 1. serve vunnet | 45% | 49.4% | 49.4% |
| 2. serve vunnet | 14.3% | 35.8% | 35.8% |
| Ess / kamp | 1.3 | 2 | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 | 3.8 | 3.4 |
| Breakballer reddet | 44.4% | 45.7% | 45.7% |
| Breakballer konvertert | 12.5% | 17.1% | 17.1% |
| Returpoeng vunnet | 48% | 45.2% | 45.2% |
| Servehold % | 614.9% | 242% | 290.3% |
| Totalt poeng vunnet | 90.3% | 73.5% | 73.5% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (22) | Grus (3) |
|---|---|---|
| Første serve % | 84.8% | 69.5% |
| 1. serve vunnet | 53.6% | 46.9% |
| 2. serve vunnet | 50% | 32.6% |
| Ess / kamp | 2.3 | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 | 2 |
| Breakballer reddet | 60% | 40% |
| Breakballer konvertert | 20% | 16% |
| Returpoeng vunnet | 48.4% | 32.5% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (26)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 74.4% |
| 1. serve vunnet | 49.4% |
| 2. serve vunnet | 35.8% |
| Ess / kamp | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.4 |
| Breakballer reddet | 45.7% |
| Breakballer konvertert | 17.1% |
| Returpoeng vunnet | 45.2% |
| Servehold % | 290.3% |
| Totalt poeng vunnet | 73.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 74.4% |
| 1. serve vunnet | 49.4% |
| 2. serve vunnet | 35.8% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 |
| Breakballer reddet | 45.7% |
| Breakballer konvertert | 17.1% |
| Returpoeng vunnet | 45.2% |
| Servehold % | 242% |
| Totalt poeng vunnet | 73.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 85.1% |
| 1. serve vunnet | 45% |
| 2. serve vunnet | 14.3% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 44.4% |
| Breakballer konvertert | 12.5% |
| Returpoeng vunnet | 48% |
| Servehold % | 614.9% |
| Totalt poeng vunnet | 90.3% |
Statistikk by Surface
Hard (22)
Grus (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 84.8% |
| 1. serve vunnet | 53.6% |
| 2. serve vunnet | 50% |
| Ess / kamp | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 |
| Breakballer reddet | 60% |
| Breakballer konvertert | 20% |
| Returpoeng vunnet | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.5% |
| 1. serve vunnet | 46.9% |
| 2. serve vunnet | 32.6% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 40% |
| Breakballer konvertert | 16% |
| Returpoeng vunnet | 32.5% |