Michael Zhu Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U20.5 |
1.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:08 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.9/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:50 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
2 |
731 666 |
O19.5 |
7.2/10 | |
03:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.9/10 | |
03:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.1/10 | |
03:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
4.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 664 |
O16.5 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.2/10 | |
04:35 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.2/10 | |
04:13 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.2/10 | |
07:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.9/10 | |
07:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
5/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 733 |
O20.5 |
8.1/10 | |
10:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.9/10 |
Om Michael Zhu – Tennisprognoser & Statistikk
Michael Zhu er en 33 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 891 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 17 kamper med Michael Zhu og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 82.4%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (54) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | - | 58.3% |
| 1. serve vunnet | - | - | 60.8% |
| 2. serve vunnet | - | - | 39.7% |
| Ess / kamp | 2.8 | 1.8 | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 | 1.6 | 2 |
| Breakballer reddet | - | - | 40.9% |
| Breakballer konvertert | - | - | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 45.1% | 43.6% | 43.3% |
| Servehold % | - | - | 594.9% |
| Totalt poeng vunnet | 104.3% | 103.8% | 89.1% |
| Statistikk | Hard (45) | Grus (5) |
|---|---|---|
| Første serve % | 58% | - |
| 1. serve vunnet | 67.1% | - |
| 2. serve vunnet | 47.3% | - |
| Ess / kamp | 1.4 | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 | 2.8 |
| Breakballer reddet | 40% | - |
| Breakballer konvertert | 28.6% | - |
| Returpoeng vunnet | 43.1% | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.3% |
| 1. serve vunnet | 60.8% |
| 2. serve vunnet | 39.7% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 40.9% |
| Breakballer konvertert | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 43.3% |
| Servehold % | 594.9% |
| Totalt poeng vunnet | 89.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.6 |
| Returpoeng vunnet | 43.6% |
| Totalt poeng vunnet | 103.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Returpoeng vunnet | 45.1% |
| Totalt poeng vunnet | 104.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58% |
| 1. serve vunnet | 67.1% |
| 2. serve vunnet | 47.3% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 40% |
| Breakballer konvertert | 28.6% |
| Returpoeng vunnet | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Returpoeng vunnet | 43.5% |