Michalis Sakellaridis Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
W
L
L
L
L
5
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
2.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.9/10 | |
10:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.4/10 |
Om Michalis Sakellaridis – Tennisprognoser & Statistikk
Michalis Sakellaridis Vår AI-algoritme har analysert 5 kamper med Michalis Sakellaridis og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (36) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 66.1% | 64.1% | 72% |
| 1. serve vunnet | 53.4% | 52.6% | 50.2% |
| 2. serve vunnet | 38.5% | 46.1% | 45.1% |
| Ess / kamp | 0.4 | 0.5 | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 | 2.2 | 2.1 |
| Breakballer reddet | 56.3% | 50.4% | 45.7% |
| Breakballer konvertert | 32.8% | 29.2% | 36.4% |
| Returpoeng vunnet | 42.4% | 41% | 43.9% |
| Servehold % | 62.1% | 56.1% | 51.6% |
| Totalt poeng vunnet | 48.6% | 46.9% | 47% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (7) | Grus (29) |
|---|---|---|
| Første serve % | 70.4% | 72.2% |
| 1. serve vunnet | 47% | 50.7% |
| 2. serve vunnet | 41.6% | 45.6% |
| Ess / kamp | 0 | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 | 2 |
| Breakballer reddet | 59% | 43.7% |
| Breakballer konvertert | 24.3% | 38% |
| Returpoeng vunnet | 37.2% | 44.7% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (36)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 72% |
| 1. serve vunnet | 50.2% |
| 2. serve vunnet | 45.1% |
| Ess / kamp | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 45.7% |
| Breakballer konvertert | 36.4% |
| Returpoeng vunnet | 43.9% |
| Servehold % | 51.6% |
| Totalt poeng vunnet | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.1% |
| 1. serve vunnet | 52.6% |
| 2. serve vunnet | 46.1% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 50.4% |
| Breakballer konvertert | 29.2% |
| Returpoeng vunnet | 41% |
| Servehold % | 56.1% |
| Totalt poeng vunnet | 46.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.1% |
| 1. serve vunnet | 53.4% |
| 2. serve vunnet | 38.5% |
| Ess / kamp | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Breakballer reddet | 56.3% |
| Breakballer konvertert | 32.8% |
| Returpoeng vunnet | 42.4% |
| Servehold % | 62.1% |
| Totalt poeng vunnet | 48.6% |
Statistikk by Surface
Hard (7)
Grus (29)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70.4% |
| 1. serve vunnet | 47% |
| 2. serve vunnet | 41.6% |
| Ess / kamp | 0 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 59% |
| Breakballer konvertert | 24.3% |
| Returpoeng vunnet | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 72.2% |
| 1. serve vunnet | 50.7% |
| 2. serve vunnet | 45.6% |
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 43.7% |
| Breakballer konvertert | 38% |
| Returpoeng vunnet | 44.7% |