Mirra Andreeva Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
8.7/10 | |
08:35 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
614 366 |
O17.5 |
5.9/10 | |
18:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
0:2 |
10/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8.5/10 | |
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O17.5 |
6.1/10 | |
12:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O17.5 |
9.1/10 | |
14:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
7.1/10 | |
12:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.5/10 | |
18:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 362 |
O18.5 |
7/10 | |
16:10 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O18.5 |
5.9/10 | |
13:45 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 | |
16:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
613 466 |
O17.5 |
5.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 461 |
O17.5 |
9/10 | |
14:40 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 166 |
O16.5 |
8.2/10 | |
14:35 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 641 |
O17.5 |
8.4/10 | |
18:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
9.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:40 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 367 |
O18.5 |
8.9/10 | |
18:20 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U26.5 |
9.5/10 |
Om Mirra Andreeva – Tennisprognoser & Statistikk
Mirra Andreeva er en 18 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 7 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 38 kamper med Mirra Andreeva og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 78.9%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (60) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 69.9% | 70.6% | 66.7% |
| 1. serve vunnet | 66% | 64% | 66.1% |
| 2. serve vunnet | 52% | 49.7% | 46.5% |
| Ess / kamp | 2.5 | 3.1 | 2.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 | 3.3 | 4.1 |
| Breakballer reddet | 64.8% | 58.2% | 59.5% |
| Breakballer konvertert | 41% | 40.1% | 42.4% |
| Returpoeng vunnet | 45.7% | 44% | 46.1% |
| Servehold % | 61.8% | 59.8% | 59.6% |
| Totalt poeng vunnet | 53.8% | 51.9% | 52.8% |
| Statistikk | Hard (29) | Grus (23) | Gress (8) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 66.4% | 68.7% | 61.6% |
| 1. serve vunnet | 65.6% | 65.3% | 70.8% |
| 2. serve vunnet | 46.7% | 47.3% | 44.1% |
| Ess / kamp | 2.6 | 2.8 | 3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.4 | 3.7 | 3.6 |
| Breakballer reddet | 59.4% | 58.5% | 63.3% |
| Breakballer konvertert | 44.6% | 42.3% | 34.1% |
| Returpoeng vunnet | 47.2% | 45.4% | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.7% |
| 1. serve vunnet | 66.1% |
| 2. serve vunnet | 46.5% |
| Ess / kamp | 2.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.1 |
| Breakballer reddet | 59.5% |
| Breakballer konvertert | 42.4% |
| Returpoeng vunnet | 46.1% |
| Servehold % | 59.6% |
| Totalt poeng vunnet | 52.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70.6% |
| 1. serve vunnet | 64% |
| 2. serve vunnet | 49.7% |
| Ess / kamp | 3.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.3 |
| Breakballer reddet | 58.2% |
| Breakballer konvertert | 40.1% |
| Returpoeng vunnet | 44% |
| Servehold % | 59.8% |
| Totalt poeng vunnet | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.9% |
| 1. serve vunnet | 66% |
| 2. serve vunnet | 52% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 64.8% |
| Breakballer konvertert | 41% |
| Returpoeng vunnet | 45.7% |
| Servehold % | 61.8% |
| Totalt poeng vunnet | 53.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.4% |
| 1. serve vunnet | 65.6% |
| 2. serve vunnet | 46.7% |
| Ess / kamp | 2.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.4 |
| Breakballer reddet | 59.4% |
| Breakballer konvertert | 44.6% |
| Returpoeng vunnet | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.7% |
| 1. serve vunnet | 65.3% |
| 2. serve vunnet | 47.3% |
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.7 |
| Breakballer reddet | 58.5% |
| Breakballer konvertert | 42.3% |
| Returpoeng vunnet | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.6% |
| 1. serve vunnet | 70.8% |
| 2. serve vunnet | 44.1% |
| Ess / kamp | 3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 |
| Breakballer reddet | 63.3% |
| Breakballer konvertert | 34.1% |
| Returpoeng vunnet | 43.7% |