Mustapha El Natour Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
1
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Mustapha El Natour – Tennisprognoser & Statistikk
Mustapha El Natour Vår AI-algoritme har analysert 1 kamper med Mustapha El Natour og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (6) | Siste 20 (6) | Siste 52 uker (6) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 55.4% | 55.4% | 55.4% |
| 1. serve vunnet | 46.4% | 46.4% | 46.4% |
| 2. serve vunnet | 35.6% | 35.6% | 35.6% |
| Ess / kamp | 0.7 | 0.7 | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 | 5.8 | 5.8 |
| Breakballer reddet | 41.2% | 41.2% | 41.2% |
| Breakballer konvertert | 14.3% | 14.3% | 14.3% |
| Returpoeng vunnet | 37.5% | 37.5% | 37.5% |
| Servehold % | 154.5% | 154.5% | 154.5% |
| Totalt poeng vunnet | 66.9% | 66.9% | 66.9% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (3) | Grus (3) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 55.4% |
| 1. serve vunnet | - | 46.4% |
| 2. serve vunnet | - | 35.6% |
| Ess / kamp | 0.7 | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.3 | 7.3 |
| Breakballer reddet | - | 41.2% |
| Breakballer konvertert | - | 14.3% |
| Returpoeng vunnet | 38.4% | 36.7% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (6)
Siste 20 (6)
Siste 10 (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.4% |
| 1. serve vunnet | 46.4% |
| 2. serve vunnet | 35.6% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 |
| Breakballer reddet | 41.2% |
| Breakballer konvertert | 14.3% |
| Returpoeng vunnet | 37.5% |
| Servehold % | 154.5% |
| Totalt poeng vunnet | 66.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.4% |
| 1. serve vunnet | 46.4% |
| 2. serve vunnet | 35.6% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 |
| Breakballer reddet | 41.2% |
| Breakballer konvertert | 14.3% |
| Returpoeng vunnet | 37.5% |
| Servehold % | 154.5% |
| Totalt poeng vunnet | 66.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.4% |
| 1. serve vunnet | 46.4% |
| 2. serve vunnet | 35.6% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 |
| Breakballer reddet | 41.2% |
| Breakballer konvertert | 14.3% |
| Returpoeng vunnet | 37.5% |
| Servehold % | 154.5% |
| Totalt poeng vunnet | 66.9% |
Statistikk by Surface
Hard (3)
Grus (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.3 |
| Returpoeng vunnet | 38.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.4% |
| 1. serve vunnet | 46.4% |
| 2. serve vunnet | 35.6% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 7.3 |
| Breakballer reddet | 41.2% |
| Breakballer konvertert | 14.3% |
| Returpoeng vunnet | 36.7% |